Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 21 do 30 z 31400.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3140 ·  >>>

2017/03/09
Powiat ostrowiecki otrzymał promesę na kolejne drogi. Z przyznanych pieniędzy szczególnie zadowoleni są przedstawiciele gmin Kunów i Waśniów, bowiem remonty zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo i komfort jazdy na drogach powiatowy[...]
Obrona gimnazjów   Ostrowiec
Do obrony gimnazjów przekonywali wspólnie posłanka Marzena Okła - Drewnowicz oraz Ewa Malec- prezes ostrowieckiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.
W miniony poniedziałek mieszkańcy osiedla Stawki wyszli gromadnie na trawnik znajdujący się między blokami 82, 83 i 81. W tym czasie trwała akcja podcinania gałęzi rosnących tam drzew i krzewów. Część mieszkańców uznała, że drzewa[...]
Prezydent Jarosław Górczyński był gościem słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Aktywni seniorzy zostali zapoznani z obecną sytuacją gospodarczą miasta oraz planami na ten rok.
2017/03/07
O sporym sukcesie może mówić gmina Kunów. W ostatnim rozdaniu środków na usuwanie klęsk żywiołowych, przyznawanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji dostała aż dwie promesy, na łączną kwotę ponad 700 tys. zł.
2017/03/04
Wielkie bokserskie show obejrzeli kibice w piątkowy wieczór w ostrowieckiej hali sportowej KSZO. Biało - czerwoni pokonali reprezentację Białorusi 14:10.Impreza okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym, sportowym oraz medialny[...]
2017/03/02
Już 12 marca w hali widowiskowo sportowej KSZO odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy będą rywalizować o puchar prezydenta Ostrowca Św. Wstęp wolny. Zapraszamy.
2017/02/27
Dziś około 13 na krajowej "9" w miejscowości Okalina zderzyły się osobowy peugeot z ciężarówką man. Kierowca osobówki trafił do szpitala. Kierowcy poruszali się objazdami.
Będący po służbie policjant z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie zatrzymał na terenie powiatu ostrowieckiego w miejscowości Boksycka nietrzeźwego kierowcę.
2017/02/26
Kapitan KP PSP W Opatowie Krzysztof Denkowski odszedł na emeryturę. W PSP służył ponad 30 lat. Żegnali go koledzy ze służby, władze samorządowe oraz strażacy emeryci.

Pokazane: 21 do 30 z 31400.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3140 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 118       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij