Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 41 do 50 z 31400.   <<<   · 1    · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 ·    3140 ·  >>>

2017/02/26
Po raz ósmy Platforma Obywatelska w Ostrowcu Św. zorganizowała bal charytatywny "Anioły Dobroci". Zabawa połączona z licytacją na rzecz chorych dzieci okazała się w tym roku rekordowa.
W ubiegłym roku na terenie gminy Waśniów wykonano ponad 18 km dróg w które samorząd zainwestował ponad 5,6 mln zł, z czego ponad 3 mln zł to dofinansowanie ze środków zewnętrznych.
Czytelnictwo w Polsce maleje. Prowadzone przez Bibliotekę Narodową badania wskazują, że w 2015 r. zaledwie 37% Polaków miało w ręku książkę. Czytelnictwo spada zwłaszcza wśród osób młodych, ale zwiększa się udział tych, którzy po [...]
Bryg. Tomasz Bajerczak został nowym Komendantem Powiatowym PSP w Opatowie. Akt powołania odebrał w ubiegłym tygodniu z rąk st. Bryg. Adama Czajki, Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach.
2017/02/22
Nie powiodła się próba odwołania Zbigniewa Dudy z funkcji starosty ostrowieckiego.
2017/02/19
Po kolejnym dobrym naborze ostrowieckie Centrum Kształcenia Ustawicznego aktywnie rozpoczyna kolejny semestr. W najbliższym czasie placówka zorganizuje cykl wydarzeń w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
Jak ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe i zagrożenia wynikające z niewiedzy o tym, czego może dokonać tlenek węgla, dowiedzieli się uczniowie szkoły podstawowej w Wymysłowie.
Ponad 7,8 mln zł zainwestowano w ubiegłym roku w poprawę dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowieckiego. Z budżetu państwa starostwo otrzymało prawie 5 mln zł.
Prawie 8,5 mln złotych otrzyma Szpital Powiatowy w Ostrowcu z Narodowego Funduszu Zdrowia. To efekt ostatnich rozmów i starań starosty oraz dyrektora lecznicy.
Na najbliższej sesji Rady Miasta radni pochylą się nad projektem uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjalnych do założeń nowej reformy oświatowej. Wiadomo, że sieć szkół w Ostrowcu Św. nie ulegnie zmiani[...]

Pokazane: 41 do 50 z 31400.   <<<   · 1    · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 ·    3140 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 135       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij