Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 51 do 60 z 31453.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3146 ·  >>>

2017/03/29
Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że na czas remontu pomieszczeń Punktu Obsługi Ubezpieczonych świętokrzyskiego NFZ w NZOZ "Rodzina" w os. Słoneczne 43 w Ostrowcu Świętokrzyskim punkt zostanie przeniesiony do przycho[...]
Kilkanaście dni temu prokurator zawiesił w czynnościach dotychczasowego wójta, sekretarza gminy i inspektora ds. ewidencji ludności, kierując pod ich adresem zarzuty dotyczące nieprawidłowości przy sporządzaniu dokumentów wyborczy[...]
Policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 25 -latka, który był poszukiwany 3 listami przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna ukrywał się od 2014 roku, nat[...]
2017/03/27
Ostrowiec Świętokrzyski ma szansę stać się ważnym ośrodkiem na mapie polskiej kardiochirurgii. Największą przeszkodą na obecnie jest brak kontraktu z NFZ.
W ubiegłą środę w ostrowieckiej komendzie rozpoczęto kampanię społeczną pod hasłem "Służąc - Niesiemy Bezpieczeństwo". W ramach kampanii odbył się Dzień Otwarty.
Nowością w ofercie ostrowieckiego Miejskiego Centrum Kultury jest profesjonalne studio nagrań z idealnie akustyczną salą.
Na początku kwietnia oficjalnie zostanie zainaugurowany sezon rowerowy w Ostrowcu. Grupa Ostrower przygotowała wiele ciekawych imprez dla miłośników jazdy na dwóch kółkach.
Członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego z powiatu opatowskiego przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji PSL #DrzewoDlaPolski, w trakcie której posadzą 3700 sadzonek drzew.
Biuro Wystaw Artystycznych tymczasowo zmieniło swoją siedzibę. W tej chwili zajmuje pomieszczenia w budynku kina Etiuda.
2017/03/20
Wyjątkowo bogato zapowiada się sezon remontów dróg w Ostrowcu. Gmina na poprawę infrastruktury na miejskich szlakach wyda 16 mln zł.

Pokazane: 51 do 60 z 31453.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3146 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 133       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij