Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 51 do 60 z 31485.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3149 ·  >>>

2017/04/16
Uczniowie gimnazjum w Lipniku zdobywają laury i wyróżnienia w konkursach literackich i recytatorskich. Laureatką konkursu "Turniej Jednego Wiersza" w kategorii gimnazja została uczennica klasy IIa - Dorota Chruściel. Organizatorem[...]
Uczniowie klasy pierwszej Technikum Logistycznego pod opieką Piotra Cybuli i Anny Religi odwiedzili kolejne lokalne przedsiębiorstwo. Tym razem był to oddział firmy Remondis, mieszczący się w Ostrowcu Świętokrzyskim.
II miejsce w finale krajowym XL Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej zajął Michał Szwagierczak, uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu.
Młodzi działacze społeczni - Patryk Stępień i Martyna Cichocińska z Ostrowca Świętokrzyskiego - zorganizowali 12 kwietnia w Kielcach wydarzenie pod nazwą Active Day, które miało na celu zachęcić kielecką młodzież do działalności s[...]
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne przekazanie do użytku chodnika wybudowanego wzdłuż drogi krajowej w Kunowie, od ronda w kierunku Rudki.
2017/04/14
W czwartkowe popołudnie doszło do tragicznego wypadku na ulicy Kościuszki w Opatowie, gdzie zderzyły się osobowe punto i ciężarowy mercedes. Mimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować życia kierowcy punto.
2017/04/13
Kunowska oczyszczalnia ścieków zostanie rozbudowana i zmodernizowana. Gmina dostanie na to zadanie z unijnej kasy ponad 9,8 mln zł.
2017/04/12
W Niedzielę Palmową w Kunowie odbył się II Kunowski Kiermasz Wielkanocny.
Młodzież kunowskiego gimnazjum uczestniczyła w niecodziennym spotkaniu. Jej gościem była lokalna poetka Henryka Pająk, która od wielu lat związana jest z Ziemią Kunowską.
PCPR w Opatowie informuje o realizacji Pilotażowego Programu Aktywny Samorząd na rok 2017.

Pokazane: 51 do 60 z 31485.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3149 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 135       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij