Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 10009.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    1001 ·  >>>

2017/05/22
W sobotę i niedzielę na ostrowieckim Rynku odbył się pierwszy zlot food trucków. Street Food Festival w Ostrowcu Św. trwał praktycznie przez cały weekend. Takiego wydarzenia jeszcze w mieście nie było.
Trzy pary świętowały w sobotę jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego w Ostrowcu Św. Z okazji złotych godów małżonkowie otrzymali medale od Prezydenta RP. Byli to Marianna i Marian Dunalowie, Helena i Roman Jeżewscy oraz Danuta i[...]
Spadli z honorem   Ostrowiec
Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. do końca walczyli o utrzymanie statusu I-ligowca. W kończącej sezon kolejce wygrali na wyjeździe z Moto-Jelcz Oława. Do pełni szczęścia potrzebowali co najmniej remisu Vive Tauron II w Ch[...]
Ostrowiecka spółka MPRD wygrała przetarg na modernizację kolejnego odcinka ulicy Polnej. Prace powinny ruszyć na przełomie maja i czerwca.
2017/05/15
W symboliczny sposób władze powiatu podziękowały pielęgniarkom i położonym zatrudnionym w Szpitalu Powiatowym w Ostrowcu. Z okazji ich święta starostowie Zbigniew Duda oraz Eligiusz Mich wręczyli im kwiatki i słodycze.
Uwolnili koziołka   Ostrowiec
Strażnicy miejscy, pracownicy ZUM oraz lekarz weterynarii wspólnymi siłami uwolnili koziołka, który zakleszczył się w ogrodzeniu.
Nowe bloki budowane są przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się w przyszłym roku.
2017/05/08
Kilkaset osób przybyło 2 maja na ostrowiecki Rynek, aby wziąć udział w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Prace na Staszica   Ostrowiec
Mimo niesprzyjającej pogody Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych nie zwalnia tempa przy remoncie ulicy Staszica w Ostrowcu.
W ubiegłym tygodniu prezydent Jarosław Górczyński podpisał umowę z firmą "Trakt" na remont odcinka ulicy Rzeczki w Ostrowcu.

Pokazane: 1 do 10 z 10009.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    1001 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 136       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij