Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 31355.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3136 ·  >>>

2017/02/19
Po kolejnym dobrym naborze ostrowieckie Centrum Kształcenia Ustawicznego aktywnie rozpoczyna kolejny semestr. W najbliższym czasie placówka zorganizuje cykl wydarzeń w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
Jak ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe i zagrożenia wynikające z niewiedzy o tym, czego może dokonać tlenek węgla, dowiedzieli się uczniowie szkoły podstawowej w Wymysłowie.
Ponad 7,8 mln zł zainwestowano w ubiegłym roku w poprawę dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowieckiego. Z budżetu państwa starostwo otrzymało prawie 5 mln zł.
Prawie 8,5 mln złotych otrzyma Szpital Powiatowy w Ostrowcu z Narodowego Funduszu Zdrowia. To efekt ostatnich rozmów i starań starosty oraz dyrektora lecznicy.
Na najbliższej sesji Rady Miasta radni pochylą się nad projektem uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjalnych do założeń nowej reformy oświatowej. Wiadomo, że sieć szkół w Ostrowcu Św. nie ulegnie zmiani[...]
Uczniowie kunowskiego Gimnazjum oraz Młodzieżowa Rada Miejska w Kunowie zorganizowali rajd pieszy do Nietuliska Dużego.
W ferie zimowe placówki oświatowo-kulturalne z gminy Bodzechów oferowały wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Były zajęcia sportowe, plastyczne, manualne, ogniska, wycieczki i mnóstwo innych niespodzianek.
Po raz pierwszy w Ostrowcu odbyły się bezpłatne językowo-sportowe półkolonie zimowe, przeznaczone dla zwycięzców konkursu "Winter Camp 2017, czyli ostrowieckie theBeściaki".
W Ostrowcu uczczono 75. rocznicę przekształcenia Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową.
Jednym z punktów obrad czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Ćmielowie było przedstawienie informacji na temat bezpieczeństwa w mieście i gminie za 2016 rok. Z wynikami pracy mundurowych zapoznał uczestników obrad zastępca komendanta[...]

Pokazane: 1 do 10 z 31355.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3136 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 164       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij