Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 424.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    43 ·  >>>

2011/06/29
Były zawodnik, a obecnie ceniony trener bramkarzy Janusz Jojko odchodzi z KSZO Ostrowiec. W zbliżającym się sezonie będzie pracował w pierwszoligowym GKS Katowice.
Piłkarze drugoligowego KSZO spotkali się w poniedziałek na pierwszych zajęciach po urlopowej przerwie. Nie było jednak typowego treningu, bo frekwencja był zbyt niska, poza tym nie miał go kto poprowadzić.
2011/06/26
W poniedziałek na pierwszym treningu po urlopowej przerwie spotkają się piłkarze drugoligowego KSZO Ostrowiec. Być może zajęcia poprowadzi Janusz Jojko, dotychczasowy asystent trenera Czesława Jakołcewicza.
Wielkie bokserskie show obejrzeli kibice w sobotni wieczór w hali ostrowieckiego MOSiR. Według zapowiedzi prezydenta Jarosława Wilczyńskiego, który objął honorowy patronat nad galą, jest duża szansa aby w mieście nad Kamienną cykl[...]
Ciężko poranionego mężczyznę znaleziono w sobotę około godziny 18 na torach drugiego peronu stacji kolejowej w Ostrowcu. Ślady wskazywały, że został potrącony przez pociąg. Trafił do szpitala.
2011/06/25
Miejski autobus spłonął w sobotę wczesnym rankiem w Ćmielowie w powiecie ostrowieckim.
Dzień przed galą Ostrowiec Świętokrzyski Boxing Show odbyło się oficjalne ważenie zawodników. Formalności odbyły się w Galerii Ostrowiec.
2011/06/20
Dwie osoby zginęły w barze w Ostrowcu Świętokrzyskim w nocy z niedzieli na poniedziałek. W środku było pełno dymu.
W środę, 22 czerwca, na Radzie Nadzorczej, a później na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy powinny zapaść ważne decyzje, dotyczące przyszłości drugoligowego KSZO Ostrowiec.
Piłkarze KSZO II Ostrowiec przegrali w ostatnim ligowym spotkaniu z Wisłą Sandomierz 1:2. Ten wynik - przy jednoczesnej wygranej GKS Sitkówka-Nowiny nad Łysicą Bodzentyn - sprawił, że rezerwy KSZO mogą opuścić IV ligę.

Pokazane: 1 do 10 z 424.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    43 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Echo Dnia


http://www.echodnia.eu
 

Serwis internetowy regionalnej gazety. W naszej bazie sporadyczne artykuły.

  Fraza:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 141       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij