Powrót...

2000-12-10 10:22:00

Czy pielęgniarki zaostrzą protest?

 
Jak się dowiedzieliśmy, wciąż nie ma porozumienia między strajkującymi w ostrowieckim szpitalu pielęgniarkami a dyrekcją ZOZ'u. Pielęgniarki nie wykluczają w związku z tym zaostrzenia rozpoczętej w listopadzie akcji protestacyjnej.
W środę, po zakończonych rozmowach z udziałem mediatora J.Włodarczyka, przedstawiciela Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej, nie doszło do podpisania między stronami żadnego protokołu uzgodnień mimo, że został już przygotowany.
-Umówiliśmy się z negocjatorem na kolejną turę rozmów, którą zaplanowaliśmy na 12 grudnia br. - mówi K.Piasecki, przewodniczący związku zawodowego "Solidarność". W międzyczasie będziemy przyglądać się negocjacjom dyrekcji ZOZ-u z Kasą Chorych. Jesteśmy zmęczeni przedłużającą się akcją protestacyjną. Jeśli i te rozmowy nie zakończą się uzgodnieniem wspólnego stanowiska, to jesteśmy przygotowani na podjęcie bardziej radykalnych środków.
/ m.w. /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 35592 razy,
ostatnio: 2017-05-26 12:13:15
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 137       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij