Powrót...

2015-01-11 22:22:33

Torty za 700zł

23. Finał WOŚP

 
Na Rynku udało się sprzedać wszystkie 3 torty ufundowane przez ostrowieckie cukiernie do licytacji za łączną kwotę 700zł.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Największy został wylicytowany przez Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego za 300zł, jednak do puszki za tort trafiło aż 500zł. Dwa kolejne zostały zlicytowane po 100zł, a zwycięzcami zostali dyrektor MCK Pani Elżbieta Baran i dyrektor Szpitala Miejskiego Pan Józef Grabowski.
/MAcSi/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 25883 razy,
ostatnio: 2017-05-26 13:46:21
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 148       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij