Powrót...

2017-02-08 09:20:02

Policjant uratował kobietę z pożaru

 
W poniedziałek dzielnicowy w Komisariacie IV Policji w Kielcach uratował mieszkankę Ćmielowa, w której domu wybuchł pożar.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

St. Sierż. Łukasz Bukała przyjechał do Ćmielowa do rodziny. Około 18 w poniedziałek do domu w którym przebywał przybiegła kobieta informując mieszkańców, że pali się jeden z pobliskich domów. Dzielnicowy z Kielc ruszył na ratunek, a jego ojciec emerytowany policjant, zastępca szefa komendy miejskiej w Kielcach, a wcześniej szef opatowskich policjantów wzywała służby ratunkowe.
Łukasz Bukała dotarł do płonącego domu. Chciał wejść do środka drzwiami frontowymi, ale ogień już był zbyt duży. Do domu próbował się do swojej pani dostać też jej pies. Policjant odciągnął zwierzę, a sam podszedł pod okno. Otworzył je i wyciągnął 66 -latkę z pomieszczenia objętego przez ogień.
Kobieta została przekazana załodze pogotowia ratunkowego, a następnie trafiła do szpitala. (PS)
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 2255 razy,
ostatnio: 2017-05-26 13:38:46
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 131       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij