Powrót...

2017-02-15 14:20:02

Na sto dni przed maturą

 
We wnętrzach "Bałtowskiego Zapiecka" odbyła się studniówka LO nr III im. W. Broniewskiego. Trzecioklasiści wraz z osobami towarzyszącymi i gronem pedagogicznym wyśmienicie bawili się do białego rana.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Studniówka 2017 rozpoczęła się tradycyjnie od poloneza, odtańczonego osobno przez każdą z klas trzecich. Imponujące układy, szykowne kreacje dziewcząt i elegancja ich partnerów zrobiły duże wrażenie na kadrze dydaktycznej i rodzicach, którzy nie kryli swojego wzruszenia, podziwiając wirujące w tańcu pary.
Po efektownym polonezie przyszła pora na oficjalne otwarcie balu przez dyrektora szkoły Robertę Wardę. W swoim wystąpieniu życzył młodzieży jak najwspanialszej zabawy i niezapomnianych wrażeń, sukcesów na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzone studia. W oficjalnej części imprezy głos zabrali również przedstawiciele samorządu uczniowskiego i rodziców. Potem był toast wzniesiony lampką szampana, obowiązkowy walc i udana zabawa do białego rana.K.F.
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 1347 razy,
ostatnio: 2017-05-26 13:01:10
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 120       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij