Powrót...

2017-04-16 14:00:02

Plac zabaw już w maju

 
Trwa budowa placu zabaw przy żłobku "Raj malucha", prowadzonego przez Stowarzyszenie "Nasze Kobylany". Inwestycja ma być gotowa na początku maja.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

- Mamy nadzieję, że plac zabaw spełni oczekiwania dzieci i ich rodziców. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i kupujemy najwyższej jakości urządzenia. Plac będzie wyglądał imponująco. Do końca kwietnia zakończymy inwestycję - mówi Aneta Bławat, radna Rady Powiatu Opatowskiego i członkini Stowarzyszenia "Nasze Kobylany", które to prowadzi żłobek "Raj malucha" przy ul. Sempołowskiej w Opatowie.
Koszt budowy placu zabaw to 90 tys. zł.
W ramach projektu "Raj malucha" stowarzyszenie prowadzi drugi nabór na opiekunów dziennych.
- W maju kolejne 11 osób może podjąć zatrudnienie jako dzienny opiekun. Dzienny opiekun to osoba, która opiekuje się dziećmi w swoim domu. Za przeszkolenie w tym zawodzie płaci stowarzyszenie. Osoby są zatrudniane na minimum rok- mówi A. Bławat.
Dzieci, nad którymi opiekę sprawują opiekunowie dzienni, mogą nieodpłatnie brać udział w lekcjach języka angielskiego, korzystać z porad logopedy. Zajęcia odbywają się w żłobku.
Na projekt "Raj malucha" "Nasze Kobylany" otrzymały ponad 2,2 mln zł dofinansowania z RPO WŚ.(JAZ)
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 1170 razy,
ostatnio: 2017-05-26 12:14:20
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 137       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij