Powrót...

2017-04-18 09:40:02

Świątecznie w Kunowie

 
Wyjątkowo serdeczna atmosfera zagościła na spotkaniu świątecznym w Urzędzie Miejskim w Kunowie. Z zaproszenia władz gminy skorzystało kilkadziesiąt osób.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Pracownicy Urzędu Gminy w Kunowie, dyrektorzy szkół gminnych, kierownicy jednostek, przedstawiciele Rady Miejskiej z jej przewodniczącym Szymonem Pająkiem spotkali się przy świątecznym stole wspólnie z burmistrzem Lechem Łodejem i wiceburmistrz Mariolą Grabowiecką. Z zaproszenia gospodarzy gminy skorzystali również pracownicy szkół specjalnych w Ostrowcu, którzy na co dzień opiekują się dziećmi z gminy Kunów, uczęszczającymi do tych placówek. Była również delegacja działającej od kilku tygodni świetlicy środowiskowej w Kunowie.
- Jest mi niezmiernie miło gościć państwa. To piękny czas, który nas jednoczy. To czas, kiedy możemy się na chwilę zatrzymać, zwolnić, odpocząć od codziennych obowiązków. Życzę wam wszystkim, aby święta były spędzone w miłej rodzinnej atmosferze, w gronie najbliższych- powiedział burmistrz Lech Łodej.
- Życzę radosnych, zdrowych świąt w gronie rodzinnym. Odpoczynku, bo wiemy, że praca w tej chwili w urzędzie jest ciężka. Dziękujemy za pracę, za wyrozumiałość, wzajemny szacunek. Myślę, że te święta będą dla was pełne relaksu i odpoczynku- dodała wiceburmistrz Mariola Grabowiecka.
Do życzeń dołączyli się przewodniczący Rady Szymon Pająk oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Bilski.
Barbara Domagała ze stowarzyszenia Rozwoju wsi Chocimów zaprezentowała wiersz o Świętach Wielkanocnych autorstwa Mariana Ośniałowskiego, przedwojennego poety pochodzącego z Chocimowa, a dzieci ze świetlicy środowiskowej podarowały włodarzom piękny świąteczny stroik. G. Soboń
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 859 razy,
ostatnio: 2017-05-26 13:44:09
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 140       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij