Powrót...

2017-05-08 10:20:01

Weselne granie w amfiteatrze

 
Kilka godzin dobrej muzyki w wykonaniu zespołów z regionu dostarczyli publiczności organizatorzy 20. jubileuszowego Przeglądu zespołów weselnych, jako odbył się 3 maja w amfiteatrze Opatowskiego Ośrodka Kultury.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Kilka godzin dobrej muzyki w wykonaniu zespołów z regionu dostarczyli publiczności organizatorzy 20. jubileuszowego Przeglądu zespołów weselnych, jako odbył się 3 maja w amfiteatrze Opatowskiego Ośrodka Kultury. Garnie nie tylko na weselną nutę rozpoczął sandomierski zespół HEAVEN. Młodzi muzycy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Zagrali długi koncert i, co ważne, grali na żywo.
- Kochamy zabawę dźwiękiem- mówili członkowie grupy HEAVEN.- Muzyka to nasza pasja, którą dzielimy się podczas występów. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę, łącząc muzykę z konferansjerką oraz zabawami i konkursami.
Wielkimi brawami publiczność nagrodziła pokaz sukni ślubnych przygotowany przez Salon Sukien Ślubnych Anette - Pracowania Mody. Firma pokazała najnowsze kolekcje.
Nie mniejsze brawa otrzymała grupa Poison z Jagnina. Lubiany zespół w opatowskim przeglądzie uczestniczył już po raz kolejny. Nie doliczyliśmy się z muzykami, który to był raz.
Półtorej godziny na scenie spędził ćmielowski System Band. Grupa pokazała, że można bawić się muzyką.
- Utworzyliśmy grupę pod koniec 2011 roku- mówi Grzegorz, gitarzysta i wokalista zespołu. - Próby mamy w ośrodku kultury w Ćmielowie, najczęściej raz w tygodniu. Dziś w Opatowie jesteśmy w trójkę, ale na potrzeby imprez współpracujemy z różnymi muzykami.
Na pytanie, jaką muzykę najczęściej grywa się na weselach, muzycy z System Band jednogłośnie stwierdzili, że disco-polo.
- Gramy tak, aby zadowolić uczestników wesela- mówi Grzegorz.- Oprócz disco-polo, musi być trochę klasyki, pop, nie brakuje też kawałków ludowych.
Na finał zagrał Grant. Grupa występuje w sześcioosobowym składzie.
- Jesteśmy grupą kreatywnych, doświadczonych muzyków- mówią członkowie zespołu.- Gramy w 100 procentach na żywo. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w obsłudze wszelkiego rodzaju imprez.
Oprócz słuchania muzyki można było skorzystać z wesołego miasteczka, baru.
Patronat nad wydarzeniem sprawowały Wiadomości Świętokrzyskie. (JAZ)
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 853 razy,
ostatnio: 2017-05-26 14:53:45
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 122       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij