Powrót...

2017-05-15 10:00:02

Nowe bloki po Gambo

 
Nowe bloki budowane są przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się w przyszłym roku.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Nowe bloki budowane są przy ulicy Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się w przyszłym roku. Na działce po dawnym zakładzie odzieżowym "Gambo" ruszyła budowa dwóch bloków. Firma zrobiła już wykopy pod fundamenty i niebawem ruszy kolejny etap inwestycji.
- Prace postępują bardzo sprawnie. Większość mieszkań już zostało sprzedanych. Tempo prac jest duże i termin oddania bloków w przyszłym roku jest niezagrożony- przyznał prezydent Jarosław Górczyński.
Osiedle Kopernika 34 A będzie usytuowane na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych "Gambo", na działce o powierzchni ponad 6500 m kw. W skład osiedla wejdą 2 budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 5 kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych, w których zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne i techniczne. Na terenie osiedla przewidziana jest część rekreacyjna, z nowoczesnym placem zabaw oraz parkingi dla gości.
- 50 mieszkań na 80 zaplanowanych do wybudowania jest już sprzedanych - mówi Piotr Dasios, prezes OTBS, które jest inwestorem.- Zainteresowanie jest bardzo duże. Jest zapotrzebowanie na mieszkania mniejsze, średnie i duże. Zostaną wybudowane lokale o powierzchni od 56 m. kw aż do 133 m. kw.
Bloki powstają w systemie deweloperskim. Właściciele mieszkań będą mieli wpływ na ostateczny rozkład pomieszczeń. G. Soboń
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 599 razy,
ostatnio: 2017-05-26 14:19:27
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 122       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij