Powrót...

2017-05-15 10:00:02

Brak kratki zmorą kierowców

 
Na bodzechowskim odcinku przebudowanej DW nr 755 relacji Ostrowiec-Ćmielów, na wysokości os. Nalazka jakiś czas temu skradziono kratkę kanalizacyjną. Odsłonięty kanał odprowadzający wodę jest zmorą zmotoryzowanych, bo grozi uszkodzeniem pojazdów i stwarza niebezpieczeństwo w ruchu.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Na bodzechowskim odcinku przebudowanej DW nr 755 relacji Ostrowiec-Ćmielów, na wysokości os. Nalazka jakiś czas temu skradziono kratkę kanalizacyjną. Odsłonięty kanał odprowadzający wodę jest zmorą zmotoryzowanych, bo grozi uszkodzeniem pojazdów i stwarza niebezpieczeństwo w ruchu. - Czy musi dojść do jakiegoś nieszczęścia, aby zarządca drogi usunął w końcu tę fuszerkę? Wprawdzie ustawiono słupki, ale to żadne rozwiązanie. Osobiście podróżuję drogą wojewódzką bardzo często i wiem, że w tym miejscu niejednokrotnie doszło do uszkodzenia zawieszeń i opon pojazdów. Sam zresztą złapałem w ten sposób "gumę". Oby ta sytuacja nie doprowadziła do poważniejszego zdarzenia - mówi kierowca, który zwrócił się z prośbą o pomoc do naszej redakcji.
Sprawą zainteresowaliśmy Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich, który zobowiązał się niezwłocznie uzupełnić brakujący element kanalizacji deszczowej.
WS
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 503 razy,
ostatnio: 2017-05-26 10:16:51
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 123       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij