Powrót...

2017-05-15 10:00:02

Róże dla pielęgniarek i położnych

 
W symboliczny sposób władze powiatu podziękowały pielęgniarkom i położonym zatrudnionym w Szpitalu Powiatowym w Ostrowcu. Z okazji ich święta starostowie Zbigniew Duda oraz Eligiusz Mich wręczyli im kwiatki i słodycze.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W symboliczny sposób władze powiatu podziękowały pielęgniarkom i położonym zatrudnionym w Szpitalu Powiatowym w Ostrowcu. Z okazji ich święta starostowie Zbigniew Duda oraz Eligiusz Mich wręczyli im kwiatki i słodycze. Na początek maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położonej. Z tej okazji starostowie Zbigniew Duda i Eligiusz Mich oraz dyrektor ostrowieckiej lecznicy Rafał Lipiec postanowili w sposób szczególny podziękować tej grupie zawodowej.
- Niesiecie nam pomoc, to dzięki wam nasz pobyt w szpitalu, przychodniach jest zawsze łatwiejszy. Pomagacie nam w cierpieniu. Zawód pielęgniarki to służba na rzecz drugiego człowieka, często trudna. Doceniamy to, co dla nas robicie i stąd ten symboliczny gest w wasze święto- powiedział starosta Zbigniew Duda.
Przedstawiciele władz powiatu dziękowali "białemu personelowi" szpitala za ich wyrozumiałość dla pacjentów, oddanie i ciężką pracę, nie zawsze adekwatnie wynagradzaną.
- Chcemy, aby ten kwiatek był wyrazem uznania dla wszystkich pielęgniarek i położnych wykonujących ten zawód. Trudny, odpowiedzialny, ale jakże potrzebny- dodał wicestarosta Eligiusz Mich.
W dowód uznania każda z pielęgniarek i położonych ze szpitala dostała różę i słodycze.
To już drugi raz świętowano tak w ostrowieckim szpitalu dzień pielęgniarki i położnej. G. Soboń
/WS/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 498 razy,
ostatnio: 2017-05-26 14:10:21
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 122       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij