Powrót...

2006-02-06 16:00:16

Nie ma czasu na nudę

Ferie w ostrowieckich placówkach

 
Wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży spędzających tegoroczne ferie zimowe w domach przygotowały Osiedlowy Dom Kultury wspólnie z Dziecięcym Domem Kultury i świetlicą "Pułaneczka".
Pod hasłem "Magiczna zima" przebiegać będą ferie w Osiedlowym Domu Kultury w Ostrowcu Św. W dniach 13-15 lutego młodzież z "Klubu Fantastyki i Wyobraźni" zaprasza do wspólnej zabawy miłośników filmu i gier komputerowych, a 16-17 lutego pt. "Magiczny Świat z Narni" organizowane będą zajęcia plastyczno- literackie rozwijające wyobraźnie dziecięcą. Natomiast od 20 lutego młodzież i dzieci mogą uczestniczyć w turnieju tenisa stołowego, który zakończy się wyłonieniem zwycięzcy i uzyskaniem tytułu "Mistrza celuloidowej piłeczki", wycieczce krajoznawczej do Ożarowa i inhalacji w grocie solnej, balu karnawałowym w rytmie disco. Na zakończenie zimowego wypoczynku, oczywiście jeśli nie stopnieje śnieg, odbędzie się kulig i ognisko.

Nie mniej ciekawie zapowiadają się ferie w Dziecięcym Dom Kultury. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 14 . W pierwszym tygodniu dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w zajęciach świetlicowych, konkursie czytelniczym "świat baśni", turniejach sprawnościowych, zabawie przy muzyce, spektaklu teatralnym "Królowa Śniegu" oraz kuligu. W drugim tygodniu dzieci zmierzą się ze sobą podczas konkursu matematycznego, turnieju sprawnościowego, grach planszowych oraz rozwiązując rebusy. Znawcy polskich piosenek mogą wziąć udział w odpowiedniku telewizyjnego teleturnieju pt. "Jaka to melodia". Odbędą się również zajęcia plastyczne, a żeby uprzyjemnić młodzieży powrót do szkolnej ławy zorganizowana zostanie dyskoteka.

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży przygotowała również świetlica "Pułaneczka". Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. od 11 do 15.

Spośród tak dużej i interesującej oferty zimowej, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie nudził się podczas tegorocznych ferii.

Bliższe informacje można uzyskać w ODK-u, DDk-u oraz świetlicy "Pułaneczka" w Ostrowcu Św.
/B. Jurys/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 4171 razy,
ostatnio: 2017-05-25 02:01:05
wykop.pl

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.
Powrót...
Szukaj wiadomości:
Wybrane źródło:
Wiadomości Świętokrzyskie


http://www.wiadomoscisw.pl
 

Gazeta działająca na lokalnym rynku od 1999. Serwis internetowy aktualizowany raz w tygodniu. W naszej bazie artykuły od VI.2005.

  Fraza:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 146       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij