Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-03-28

12 i 13-latkowie pływali na Rawszczyźnie

Na Pływalni Rawszczyzna rozegrano zawody I rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-13 lat dla okręgów Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. W klasyfikacji drużynowej gospodarze - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - zwyciężyli wśród 12-latków, a wśród 13-latków zostali sklasyfikowani na 6. miejscu. W klasyfikacji medalowej pomarańczowo - czarni uplasowali się na 2. miejscu.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Klasyfikacja Drużynowa - DM Młodzików 12-lat
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 537
2. Korona-Swim Kielce 10 892
3. Ikar Mielec 8 238
4. Sokół Rzeszów 6 595
5. Motyl Stalowa Wola 5 126
6. Delfin Tarnobrzeg 4 059
7. UNIA Busko Zdrój 3 407
8. Fregata Kolbuszowa 2 467
9. Fregata Głogów Małopolski 1 996
10. Wodnik Radom 1 755
11. Fala Ropczyce 1 514
12. CENTRUM Staszów 994
13. Gryf Dębica 127

Klasyfikacja Drużynowa - DM Młodzików 13-lat
1. Ikar Mielec 9 953
2. Sokół Rzeszów 9 161
3. Gryf Dębica 7 298
4. Swim2Win Krosno 6 997
5. Motyl Stalowa Wola 6 644
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 401
7. Korona-Swim Kielce 4 711
8. UNIA Busko Zdrój 4 412
9. Delfin Tarnobrzeg 3 969
10. Fala Ropczyce 2 547
11. Fregata Głogów Małopolski 2 520
12. Bobry Dębica 1 630
13. CENTRUM Staszów 1 413
13. Wodnik Radom 1 413
15. Fregata Kolbuszowa 717

Pływacy KSZO na podium zawodów:

Młodzik 12-lat
Dziewcząt, 100m motylkowy: 2. Kisiel Julia 1:15.96
Chłopców, 100m motylkowy: 1. Grzesik Franciszek 1:10.59, 3. Batugowski Szymon 1:17.72
Dziewcząt, 100m klasyczny: 3. Beksińska Amelia 1:26.37
Dziewcząt, 400m dowolny: 2. Kisiel Julia 5:16.75
Chłopców, 400m dowolny: 1. Grzesik Franciszek 4:59.44
4x50m zmienny: 2. KSZO 2 (Gil Laura, Kisiel Julia, Beksińska Amelia, Grzesik Franciszek) 2:16.91
Dziewcząt, 100m dowolny: 3. Gil Laura 1:07.52
Chłopców, 100m dowolny: 1. Grzesik Franciszek 1:01.95
Dziewcząt, 200m klasyczny: 2. Beksińska Amelia 3:01.04
Chłopców, 200m klasyczny: 2. Kalita Michał 3:05.41
Dziewcząt, 100m grzbietowy: 2. Kozub Amelia 1:17.53, 3. Gil Laura 1:18.90
Dziewcząt, 200m zmienny: 2. Beksińska Amelia 2:43.58
Chłopców, 200m zmienny: 1. Grzesik Franciszek 2:36.22
4x50m dowolny: 2. KSZO 2 (Grzesik Franciszek, Gil Laura, Beksińska Amelia, Kisiel Julia) 2:00.54, 3. KSZO 3 (Budzeń Patryk, Górniak Adrianna, Jama Michalina, Zagraj Zuzanna) 2:08.47

Młodzik 13-lat
Dziewcząt, 100m klasyczny: 2. Karwacka Dominika 1:24.60
Dziewcząt, 200m grzbietowy: 1. Woźniak Beata 2:32.10
Dziewcząt, 400m dowolny: 1. Woźniak Beata 4:56.90, 3. Karwacka Dominika 5:21.79
Dziewcząt, 100m dowolny: 1. Woźniak Beata 1:03.79
Dziewcząt, 200m zmienny: 1. Woźniak Beata 2:36.23

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 416 razy,
ostatnio: 2021-04-17 19:48:39
Skomentuj artykuł:
Powrót