Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-07-01

Startuje wakacyjny turniej piłkarski na Orliku - terminarz

W środę 1 lipca o godzinie 14 na boisku Orlik Ogrody rozpocznie się X Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów w trzech grupach wiekowych - Młodzik (2009-2007), Junior (2006-2004), Senior (2003 i starsi), a mecze rozgrywane będą codziennie prócz sobót i niedziel w godzinach 14-18. Zakończenie turnieju zaplanowano na czwartek 9 lipca.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Młodzik (2009-2007): Blokowe, Jamar Ostrowczanie, Championy, Banda Ogra.
Junior (2006-2004): ZPNTO, Max Elektro, WKS Meteor.
Senior (2003 i starsi): StarTyp Sport, And Raz, Kasztelan Team, FC Egzekutor, BC LDS Team, NSZZ Solidarność Celsa Huta Ostrowiec, Czysta Ostrowiec.

Terminarz:

01.07.2020 (środa)
14.00 Blokowe - Jamar Ostrowczanie
14.30 Championy - Banda Ogra
15.00 Max Elektro - WKS Meteor
15.45 NSZZ Solidarność Celsa HO - StarTyp Sport
16.30 And Raz - Kasztelan Team
17.15 FC Egzekutor - Czysta Ostrowiec

02.07.2020 (czwartek)
14.00 Jamar Ostrowczanie - Banda Ogra
14.30 Blokowe - Championy
15.00 ZPNTO - Max Elektro
15.45 StarTyp Sport - And Raz
16.30 Kasztelan Team - FC Egzekutor
17.15 BC LDS Team - NSZZ Solidarność Celsa HO

03.07.2020 (piątek)
14.00 Championy - Jamar Ostrowczanie
14.30 Banda Ogra - Blokowe
15.00 WKS Meteor - ZPNTO
15.45 FC Egzekutor - StarTyp Sport
16.30 And Raz - BC LDS Team
17.15 Czysta Ostrowiec - Kasztelan Team

06.07.2020 (poniedziałek)
14.00 Jamar Ostrowczanie - Blokowe
14.30 Banda Ogra - Championy
15.00 WKS Meteor - Max Elektro
15.45 StarTyp Sport - Czysta Ostrowiec
16.30 BC LDS Team - FC Egzekutor
17.15 NSZZ Solidarność Celsa HO - And Raz

07.07.2020 (wtorek)
14.00 Banda Ogra - Jamar Ostrowczanie
14.30 Championy - Blokowe
15.00 Max Elektro - ZPNTO
15.45 Kasztelan Team - StarTyp Sport
16.30 FC Egzekutor - NSZZ Solidarność Celsa HO
17.15 Czysta Ostrowiec - BC LDS Team

08.07.2020 (środa)
14.00 Jamar Ostrowczanie - Championy
14.30 Blokowe - Banda Ogra
15.00 ZPNTO - WKS Meteor
15.45 BC LDS Team - Kasztelan Team
16.30 NSZZ Solidarność Celsa HO - Czysta Ostrowiec
17.15 And Raz - FC Egzekutor

09.07.2020 (czwartek)
15.45 StarTyp Sport - BC LDS Team
16.30 Czysta Ostrowiec - And Raz
17.15 Kasztelan Team - NSZZ Solidarność Celsa HO

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 714 razy,
ostatnio: 2020-08-08 06:10:36
Skomentuj artykuł:
Powrót