Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-07-02

Terminarz Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej

W poniedziałek 5 lipca rozpocznie się XI Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Orlik Ogrody 2021. Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych - Młodzik (2010-2008), Junior (2007-2005) oraz Senior (2004 i starsi). Piłkarskie zmagania na Orliku zakończą się 14 lipca, kiedy zaplanowano mecze finałowe w każdej z grup.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Terminarz:

05.07.2021 (poniedziałek)
14.00 (Młodzik) Blokowe - Red Bull
14.30 (Młodzik) FC Chleb - FC Zadymiarze
15.00 (Junior gr. A) Miodowe Perełki - AC Pajace
15.40 (Junior gr. A) Ciepłe Dranie - Akatsuki
16.20 (Junior gr. B) Sparta Janik - MZK Team
17.00 (Senior gr. A) Santos - GSR Climatic
17.40 (Senior gr. A) OSK Smile - Smoking & Exercising
18.20 (Senior gr. B) HydroFlex - Jest Jak Jest
19.00 (Senior gr. B) WKS Meteor - Szachiści Hetmana

06.07.2021 (wtorek)
14.00 Red Bull - FC Zadymiarze
14.30 Blokowe - FC Chleb
15.00 AC Pajace - Akatsuki
15.40 Miodowe Perełki - Ciepłe Dranie
16.20 Nigeria - Sparta Janik
17.00 GSR Climatic - OSK Smile
17.40 FC Perełki - Santos
18.20 Jest Jak Jest - WKS Meteor
19.00 Grappa Ajs Team - HydroFlex

07.07.2021 (środa)
14.00 FC Chleb - Red Bull
14.30 FC Zadymiarze - Blokowe
15.00 Ciepłe Dranie - AC Pajace
15.40 Akatsuki - Miodowe Perełki
16.20 MZK Team - Nigeria
17.00 OSK Smile - FC Perełki
17.40 Smoking & Exercising - GSR Climatic
18.20 WKS Meteor - Grappa Ajs Team
19.00 Szachiści Hetmana - Jest Jak Jest

08.07.2021 (czwartek)
14.00 Red Bull - Blokowe
14.30 FC Zadymiarze - FC Chleb
15.00 AC Pajace - Miodowe Perełki
15.40 Akatsuki - Ciepłe Dranie
16.20 MZK Team - Sparta Janik
17.00 FC Perełki - Smoking & Exercising
17.40 Santos - OSK Smile
18.20 Grappa Ajs Team - Szachiści Hetmana
19.00 HydroFlex - WKS Meteor

09.07.2021 (piątek)
14.00 FC Zadymiarze - Red Bull
14.30 FC Chleb - Blokowe
15.00 Akatsuki - AC Pajace
15.40 Ciepłe Dranie - Miodowe Perełki
16.20 Sparta Janik - Nigeria
17.00 Smoking & Exercising - Santos
17.40 GSR Climatic - FC Perełki
18.20 Szachiści Hetmana - HydroFlex
19.00 Jest Jak Jest - Grappa Ajs Team

12.07.2021 (poniedziałek)
14.00 Red Bull - FC Chleb
14.30 Blokowe - FC Zadymiarze
15.00 AC Pajace - Ciepłe Dranie
15.40 Miodowe Perełki - Akatsuki
16.20 Nigeria - MZK Team
17.00 (Ćw.1) 1.A Senior - 4.B Senior
17.40 (Ćw.2) 2.A Senior - 3.B Senior
18.20 (Ćw.3) 1.B Senior - 4.A Senior
19.00 (Ćw.4) 2.B Senior - 3.A Senior

13.07.2021 (wtorek)
14.00 1. Młodzik - 4. Młodzik
14.30 2. Młodzik - 3. Młodzik
15.00 1.A Junior - 2.B Junior
15.40 2.A Junior - 1.B Junior
16.20 (P.1) Zwycięzca Ćw.1 - Zwycięzca Ćw.4
17.00 (P.2) Zwycięzca Ćw.2 - Zwycięzca Ćw.3

14.07.2021 (środa)
14.00 Mecz o 3. miejsce Młodzik
14.30 Mecz o 1. miejsce Młodzik
15.00 Ceremonia nagradzania Młodzików
15.15 Mecz o 3. miejsce Junior
15.55 Mecz o 1. miejsce Junior
16.35 Ceremonia nagradzania Juniorów
16.50 Mecz o 3. Miejsce Senior
17.30 Mecz o 1. Miejsce Senior
18.10 Ceremonia nagradzania Seniorów

 

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 944 razy,
ostatnio: 2021-09-20 11:18:03
Skomentuj artykuł:
Powrót