Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2021-03-31

W Lublinie o olimpijskie przepustki

W Lublinie zorganizowane zosta造 drugie tegoroczne zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski w P造waniu. By豉 to te druga okazja dla polskich p造wak闚 na wywalczenia olimpijskiej przepustki do Tokio. Na lubelskiej P造walni AQUA stawi這 si 829 zawodnik闚 i zawodniczek ze 121 klub闚 z Polski, Czech i Bia這rusi. KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski reprezentowa豉 17-osobowa flota!

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

Uzyskane normy kwalifikacyjne na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021:
STANDARD A (kwalifikacja indywidualna):
Majerski Jakub (AZS AWF Katowice) - 100 m stylem motylkowym
Bernat Laura (KU AZS UMCS Lublin) - 200 m stylem grzbietowym
STANDARD B (zespo造 sztafetowe):
Jakub Kraska (AZS 鏚) - 100 m stylem dowolnym
Bartosz Piszczorowicz (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 100 m stylem dowolnym
Kacper Majchrzak (KS Warta Pozna) - 100 m stylem dowolnym
Mateusz Chowaniec (UKS Wodnik Siemianowice 奸御kie) - 100 m stylem dowolnym
Piszczorowicz Bartosz (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 200 m stylem dowolnym
Jakub Kraska (AZS 鏚) - 200 m stylem dowolnym
Ja鄂iewicz Adrian (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 100 m stylem motylkowym
Pawe Korzeniowski (Grupa 5Styl) - 100 m stylem motylkowym
Fiedkiewicz Kornelia (MKS Juvenia Wroc豉w) - 100 m stylem dowolnym
Kossakowska Dominika (AZS AWF Katowice) - 100 m stylem dowolnym
Kossakowska Dominika (AZS AWF Katowice) - 200 m stylem dowolnym
Nazi瑿這 Klaudia (Juvenia Wroc豉w) - 100 m stylem grzbietowym
Naskr皻 Agata (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 100 m stylem grzbietowym

Wyniki p造wak闚 KSZO:

OPEN
M篹czyzn, 400m zmienny: 17. RAJCA Wiktor 4:45.95, 40. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 79. I浩WSKA Gabriela 28.45 , 95. SADΜS Zofia 28.71
M篹czyzn, 50m dowolny: 22. STEFA垶KI Patryk 24.28, 49. MAJSAK Dawid 24.80
Kobiet, 200m klasyczny: 12. KAMI垶KA Zuzanna 2:42.56
M篹czyzn, 200m klasyczny: 43. LIS Jan 2:35.27, 52. SIEMBIDA Adam 2:37.39
M篹czyzn, 100m motylkowy: 21. TOMASZEWSKI Aleks 56.91, 40. BIELAWA Dominik 58.29, 44. MICHTA Bartosz 59.00, 52. RAJCA Wiktor 59.47, 78. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 43. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25, 93. SADΜS Zofia 35.10
M篹czyzn, 400m zmienny: 17. RAJCA Wiktor 4:45.95, 17. RAJCA Wiktor 4:45.95
Kobiet, 50m dowolny: 12. I浩WSKA Gabriela 28.45, 95. SADΜS Zofia 28.71
M篹czyzn, 50m dowolny: 22. STEFA垶KI Patryk 24.28, 49. MAJSAK Dawid 24.80
Kobiet, 200m klasyczny: 12. KAMI垶KA Zuzanna 2:42.56
M篹czyzn, 200m klasyczny: 43. LIS Jan 2:35.27, 52. SIEMBIDA Adam 2:37.39
M篹czyzn, 100m motylkowy: 21. TOMASZEWSKI Aleks 56.91, 40. BIELAWA Dominik 58.29, 44. MICHTA Bartosz 59.00, 52. RAJCA Wiktor 59.47, 78. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 43. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25, 93. SADΜS Zofia 35.10
Kobiet, 100m dowolny: 67. I浩WSKA Gabriela 1:01.79
M篹czyzn, 100m dowolny: 21. STEFA垶KI Patryk 52.49, 61. BIELAWA Dominik 54.78, 76. MAJSAK Dawid 55.35, 81. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 55.47, 91. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Kobiet, 50m klasyczny: 86. SADΜS Zofia 38.40
M篹czyzn, 50m klasyczny: 42. WOLSKI Kuba 31.35, 48. LIS Jan 31.57, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 79. SIEMBIDA Adam 33.20
M篹czyzn, 200m motylkowy: 13. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96, 24. RAJCA Wiktor 2:10.23, 28. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 50. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 28. KAMI垶KA Zuzanna 2:30.90, 56. I浩WSKA Gabriela 2:36.42
M篹czyzn, 200m zmienny: 18. STEFA垶KI Patryk 2:13.23, 34. RAJCA Wiktor 2:16.61, 62. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
M篹czyzn, 400m dowolny: 37. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Kobiet, 100m dowolny: 67. I浩WSKA Gabriela 1:01.79
M篹czyzn, 100m dowolny: 21. STEFA垶KI Patryk 52.49, 61. BIELAWA Dominik 54.78, 76. MAJSAK Dawid 55.35, 81. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 55.47, 91. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
Kobiet, 50m klasyczny: 86. SADΜS Zofia 38.40
M篹czyzn, 50m klasyczny: 42. WOLSKI Kuba 31.35, 48. LIS Jan 31.57, 67. JACKIEWICZ Adam 32.56, 79. SIEMBIDA Adam 33.20
M篹czyzn, 200m motylkowy: 13. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96, 24. RAJCA Wiktor 2:10.23, 28. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 50. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 28. KAMI垶KA Zuzanna 2:30.90, 56. I浩WSKA Gabriela 2:36.42
M篹czyzn, 200m zmienny: 18. STEFA垶KI Patryk 2:13.23, 34. RAJCA Wiktor 2:16.61, 62. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
M篹czyzn, 400m dowolny: 37. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
M篹czyzn, 200m dowolny: 36. STEFA垶KI Patryk 1:57.48, 62. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58, 78. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 2:01.38, 82. BIELAWA Dominik 2:01.56
Kobiet, 200m dowolny: 88. I浩WSKA Gabriela 2:20.21
M篹czyzn, 100m klasyczny: 43. LIS Jan 1:10.05, 54. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 63. WOLSKI Kuba 1:12.67
Kobiet, 100m klasyczny: 20. KAMI垶KA Zuzanna 1:15.29
M篹czyzn, 50m motylkowy: 27. TOMASZEWSKI Aleks 5.87, 31. MAJSAK Dawid 25.98, 57. MICHTA Bartosz 26.74, 77. SKIERNIEWSKI Filip 27.32, 86. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 66. SADΜS Zofia 30.52
M篹czyzn, 200m dowolny: 36. STEFA垶KI Patryk 1:57.48, 62. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58, 78. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 2:01.38, 82. BIELAWA Dominik 2:01.56
Kobiet, 200m dowolny: 88. I浩WSKA Gabriela 2:20.21
M篹czyzn, 100m klasyczny: 43. LIS Jan 1:10.05, 54. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 63. WOLSKI Kuba 1:12.67
Kobiet, 100m klasyczny: 20. KAMI垶KA Zuzanna 1:15.29
M篹czyzn, 50m motylkowy: 27. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. MAJSAK Dawid 25.9857. MICHTA Bartosz 26.74, 77. SKIERNIEWSKI Filip 27.32, 86. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 66. SADΜS Zofia 30.52

JUNIOR 17-18 LAT
M篹czyzn, 50m dowolny: 4. STEFA垶KI Patryk 24.28
M篹czyzn, 200m klasyczny: 20. LIS Jan 2:35.27, 24. SIEMBIDA Adam 2:37.39
M篹czyzn, 100m motylkowy: 11. TOMASZEWSKI Aleks 56.91
M篹czyzn, 50m dowolny: 4. STEFA垶KI Patryk 24.28
M篹czyzn, 200m klasyczny: 20. LIS Jan 2:35.27, 24. SIEMBIDA Adam 2:37.39
M篹czyzn, 100m motylkowy: 11. TOMASZEWSKI Aleks 56.91
M篹czyzn, 100m dowolny: 8. STEFA垶KI Patryk 52.49, 32. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 55.47
M篹czyzn, 50m klasyczny: 20. WOLSKI Kuba 31.35, 21. LIS Jan 31.57, 29. SIEMBIDA Adam 33.20
M篹czyzn, 200m motylkowy: 6. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96
M篹czyzn, 200m zmienny: 11. STEFA垶KI Patryk 2:13.23, 33. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
M篹czyzn, 100m dowolny: 8. STEFA垶KI Patryk 52.49, 32. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 55.47
M篹czyzn, 50m klasyczny: 20. WOLSKI Kuba 31.35, 21. LIS Jan 31.57, 29. SIEMBIDA Adam 33.20
M篹czyzn, 200m motylkowy: 6. TOMASZEWSKI Aleks 2:06.96
M篹czyzn, 200m zmienny: 11. STEFA垶KI Patryk 2:13.23, 33. SKIERNIEWSKI Filip 2:21.35
M篹czyzn, 200m dowolny: 11. STEFA垶KI Patryk 1:57.48, 30. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 2:01.38
M篹czyzn, 100m klasyczny: 19. LIS Jan 1:10.05, 25. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 28. WOLSKI Kuba 1:12.67
M篹czyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. SKIERNIEWSKI Filip 27.32
M篹czyzn, 200m dowolny: 11. STEFA垶KI Patryk 1:57.48, 30. SZELE昧IAK-BIAΘOWSKI Julian 2:01.38
M篹czyzn, 100m klasyczny: 19. LIS Jan 1:10.05, 25. SIEMBIDA Adam 1:11.03, 28. WOLSKI Kuba 1:12.67
M篹czyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87, 31. SKIERNIEWSKI Filip 27.32

JUNIOR MΜDSZY 16 LAT
M篹czyzn, 400m zmienny: 4. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 12. I浩WSKA Gabriela 28.45
M篹czyzn, 100m motylkowy: 2. MICHTA Bartosz 59.00
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADΜS Zofia 35.10
M篹czyzn, 400m zmienny: 4. RADKIEWICZ Kajetan 5:01.76
Kobiet, 50m dowolny: 12. I浩WSKA Gabriela 28.45
M篹czyzn, 100m motylkowy: 2. MICHTA Bartosz 59.00
Kobiet, 50m grzbietowy: 6. PETRYKOWSKA Adrianna 32.25
Kobiet, 100m dowolny: 12. I浩WSKA Gabriela 1:01.79
M篹czyzn, 100m dowolny: 17. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
M篹czyzn, 200m motylkowy: 5. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 11. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 12. I浩WSKA Gabriela 2:36.42
M篹czyzn, 400m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
Kobiet, 100m dowolny: 12. I浩WSKA Gabriela 1:01.79
M篹czyzn, 100m dowolny: 17. RADKIEWICZ Kajetan 56.04
M篹czyzn, 200m motylkowy: 5. MICHTA Bartosz 2:11.72
Kobiet, 100m grzbietowy: 11. PETRYKOWSKA Adrianna 1:10.85
Kobiet, 200m zmienny: 12. I浩WSKA Gabriela 2:36.42
M篹czyzn, 400m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 4:14.40
M篹czyzn, 200m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58
Kobiet, 200m dowolny: 20. I浩WSKA Gabriela 2:20.21
M篹czyzn, 50m motylkowy: 7. MICHTA Bartosz 26.74
M篹czyzn, 200m dowolny: 6. RADKIEWICZ Kajetan 1:59.58
Kobiet, 200m dowolny: 20. I浩WSKA Gabriela 2:20.21
M篹czyzn, 50m motylkowy: 7. MICHTA Bartosz 26.74

JUNIOR MΜDSZY 15 LAT
Kobiet, 50m dowolny: 13. SADΜS Zofia 28.71
Kobiet, 200m klasyczny: 2. KAMI垶KA Zuzanna 2:42.56
M篹czyzn, 100m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADΜS Zofia 35.10
Kobiet, 50m dowolny: 13. SADΜS Zofia 28.71
Kobiet, 200m klasyczny: 2. KAMI垶KA Zuzanna 2:42.56
M篹czyzn, 100m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 1:01.79
Kobiet, 50m grzbietowy: 25. SADΜS Zofia 35.10
Kobiet, 50m klasyczny: 17. SADΜS Zofia 38.40
M篹czyzn, 50m klasyczny: 8. JACKIEWICZ Adam 32.56
Kobiet, 200m zmienny: 5. KAMI垶KA Zuzanna 2:30.90
Kobiet, 50m klasyczny: 17. SADΜS Zofia 38.40
M篹czyzn, 50m klasyczny: 8. JACKIEWICZ Adam 32.56
Kobiet, 200m zmienny: 5. KAMI垶KA Zuzanna 2:30.90
Kobiet, 100m klasyczny: 3. KAMI垶KA Zuzanna 1:15.29
M篹czyzn, 50m motylkowy: 10. TOMASZEWSKI Aleks 25.87
Kobiet, 50m motylkowy: 9. SADΜS Zofia 30.52
Kobiet, 100m klasyczny: 3. KAMI垶KA Zuzanna 1:15.29
M篹czyzn, 50m motylkowy: 5. JACKIEWICZ Adam 27.60
Kobiet, 50m motylkowy: 9. SADΜS Zofia 30.52

/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 345 razy,
ostatnio: 2021-04-17 22:02:17
Skomentuj artyku:
Powr鏒