Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-07-08

Wakacyjne kursy nauki pływania - ostatni turnus

Przed nami ostatni turnus kursów nauki i doskonalenia pływania organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci i młodzieży w ramach akcji "Wakacje na Rawszczyźnie". Początek zajęć w poniedziałek 12 lipca.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Kursy przeznaczone są dla dzieci z zerówek, szkół podstawowych i średnich. Grupy będą maksymalnie 10- lub 15-osobowe i będą złożone z osób o zbliżonych możliwościach pływackich. Zajęcia odbywać się będą codziennie przez pięć dni w godzinach przedpołudniowych i okołopołudniowych. Cena za kurs to 65 zł dla dzieci mieszkających na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego lub 90 złotych dla pozostałych osób. Warto dodać, że to koszt całkowity kursu i nie należy dodatkowo nabywać biletów wstępu na basen.

Zapisy na kursy odbywają się wyłącznie osobiście w sekretariacie Pływalni "Rawszczyzna" w godzinach 7.00-15.00. Przy zapisie należy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie dziecka w Ostrowcu Świętokrzyskim lub poza nim, wypełnić oświadczenie i wykupić karnet za 65 zł lub 90 zł.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 937 razy,
ostatnio: 2021-09-20 13:59:12
Skomentuj artykuł:
Powrót