Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2002-04-29

Szesnaście goli juniorów KSZO

Juniorskie ekipy KSZO rywalizowały w sobotę na Rawszczyźnie z rówieśnikami z Kielc, ekipą Korony II, czyli dawnymi Błękitnymi. Juniorzy starsi wygrali spotkanie 6:1 (1:1), a wielu kibiców oklaskiwało grę młodych piłkarzy. Gole zdobywali: Marcin Rozczypała w 21 i 62, Jakub Waga w 56, Norbert Pater w 68 i Piotr Gąbka w 74 min.

KSZO: Chadała (59.Wojna) - Frank (46.Pastuszka), Gąbka, Bąk, Kutryba - Pater, Waga, Rozczypała (68.Wabik) - Florys, Mazepa. T: Zdzisław Gałka.

-Tylko w I połowie rywale nawiązali z nami walkę - mówi trener Zdz.Gałka. -Po zmianie stron szybko strzeliliśmy kolejne bramki, co ważniejsze po zespołowych akcjach. Najładniejszą z nich zdobył Waga z podania Patera. Akcja ta przypominała wyczyn Krawca i strzał Dąbrowskiego w meczu wyjazdowym do Zabrza.

Na wysokim poziomie

Także mecz juniorów młodszych stał na wysokim poziomie. Podopieczni trenera Sławomira Kapsy wygrali go 2:0, remisując do przerwy 0:0. Gole strzelali dla naszej drużyny: Dariusz Laszczyk w 57 i Adrian Andrzejczak w 69 min.

KSZO: Kwapisz - Mikołajek, Falecki, Siudak, Zdybski - Kutryba, Madej, Laszczyk, Rowiński - Andrzejczak, Leszczyński. T: Sławomir Kapsa.

-Jestem zadowolony tak z gry, jak i postawy chłopców, którzy w konfrontacji z czwartym w tabeli kieleckim zespołem pokazali dobry futbol - mówi trener, Sławomir Kapsa. -Wszyscy z zawodników zasłużyli na pochwałę. Grali skutecznie i ładnie dla oka.