Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2002-04-09

"Caruso Kierownicy" OSTROWIEC 2002

      Jak poinformował nas prezes Zarząd Automobilklubu Kieleckiego Oddziału w Ostrowcu Tadeusz Dąbrowski, I eliminacja z cyklu "Caruso Kierownicy" OSTROWIEC 2002, na którą złoży się test płynności jazdy według znanej i bezpiecznej formuły byłego mistrza świata Jacke Stewarta, odbędzie się najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 10.00. Nadzór nad zawodami z ramienia Zarządu Oddziału sprawować będzie Komandor Cezary Spotowski.

      -Cykl jazd sprawnościowych "Caruso Kierownicy" - Ostrowiec 2002 ma na celu doskonalenie techniki jazdy, głównie na terenie miasta oraz propagowanie wśród kierowców przyjaznych postaw i kultury na jezdni - mówi prezes, Tadeusz Dąbrowski. -Powinno to skutkować poprawą bezpieczeństwa na naszych drogach.


    Sponsorem I-ej eliminacji będzie Regionalne Centrum Rowerowe Jeremi Pałka&Ryszard Spotowski z siedzibą przy ul. Mickiewicza 18.


    W czasie imprezy na płycie Rynku najnowsze modele samochodu "Ford" prezentował będzie Autoryzowany Dealer Auto-Skar "Ford" ze Skarżyska, który udostępni również zawodnikom jeden ze swoich samochodów do przeprowadzenia zawodów.


    Serdecznie zapraszamy zarówno panów, jak i panie do, jak należy się spodziewać, świetnej zabawy.


   
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 13392 razy,
ostatnio: 2020-08-08 07:19:38
Skomentuj artykuł:
Powrót