Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-03-31

Piłkarskie święta w Nowinach i Ostrowcu

      Zainteresowanie spotkaniami polskich piłkarzy z zespołami narodowymi San Marino jest tak duże, że organizatorzy spotkań w Nowinach oraz w Ostrowcu najwięcej czasu w ostatnich dniach tracą na odpowiadanie, iż nie ma już biletów.

     

      Nowo oddane w ubiegłym roku trybuny na ostrowieckim stadionie, nie mogą pomieścić wszystkich chętnych obejrzenia pierwszych reprezentacji obu krajów. To samo jest w Nowinach koło Kielc, gdzie obserwatorzy UEFA, ze względów bezpieczeństwa, obniżyli o 400 osób pierwotną liczbę widzów, chcieli obejrzeć mecz młodzieżowych zespołów obu państw we wtorek, 1 kwietnia o godzinie 16. Tym kibicom, którzy nie zapewnili sobie miejsca na obu stadionach, pozostają transmisje obu spotkań w TVP.

     

      W Ostrowcu zakończono wszystkie prace kosmetyczne w budynku klubowym, stadion jest w pełni przygotowany na przyjęcie piłkarzy. Reprezentacja San Marino zamieszka w Ostrowcu, natomiast polscy piłkarze przyjechali w niedzielę do Starachowic, by tam przygotowywać się do meczu.

     

      W Nowinach zainstalowano na części trybuny siedziska plastikowe, a nad tym sektorem postawiono dach z płyt poliwęglanowych, identycznych jakie zamontowano w Ostrowcu. Młodzi piłkarze San Marino oraz Polski zamieszkają w podkieleckiej Cedzynie, w dwu oddzielnych hotelach.
/ www.pzpn.pl/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 17123 razy,
ostatnio: 2020-11-23 03:14:30
Skomentuj artykuł:
Powrót