Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-06-27

Konkurs Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011" zakończony

Dzisiaj (27.06.2011 r.) oficjalnie zamknęliśmy konkurs Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011".

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Na gali podsumowującej konkurs, która odbyła się w Cykada Cocktail Bar na oś. Ogrody 32 b, zaprezentowaliśmy wszystkie kandydatki oraz wręczyliśmy nagrody. Pierwsze miejsce w naszym konkursie zajęła Karolina Urbańska z liczbą 1404 głosów na swoim koncie. Nasza Miss nie kryła radości. Teraz czeka na nią udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykona Arkadiusz Pękalski ze studia fotograficznego Pstryk.info. Karolina otrzymała także 100 zł kupon do wykorzystania w Cykada Cocktail Bar oraz możliwość zrealizowania zakupów sklepie internetowym z bielizną damską i męską nightlady.pl w kwocie 200 zł.

- Decyzję o zgłoszeniu podjęłam spontanicznie. To był impuls, nagły przypływ energii. Na początku oczywiście tylko tak dla żartu ale później ten konkurs zaczął coraz bardziej mnie wciągać. Dzisiaj byłam cały dzień poddenerwowana, nie spodziewałam się, że zajmę pierwsze miejsce - mówi Karolina Urbańska, miss Wiadomości Świętokrzyskich 2011.

Drugie miejsce zajęła Dominika Rosiak z liczbą 796 głosów. Nasza Vice Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011" otrzymała pakę kosmetyków ufundowaną przez opatowską hurtownie PH. Venus oraz 50 zł kupon do wykorzystania w Cykada Cocktail Bar.
Zdobywczyni trzeciego miejsca - Paulina Urbanik - została II Vice Miss "Wiadomości Świętokrzyskich 2011". Paulina uzyskała 612 głosów i jednocześnie została nagrodzona również jako Miss redakcji "Wiadomości Świętokrzyskich". Otrzymała od nas odtwarzacz mp4.

Czwarte miejsce zajęła Dominika Spychaj z liczbą 588 głosów. Natomiast na miejscu piątym znalazła się Agnieszka Kaleta. Nasi czytelnicy na Agnieszkę wysłali 428 SMSów. Czwarte i piąte miejsce zostało nagrodzone PenDrivem.
Więcej na temat zakończenia konkursu Miss znajdziecie w papierowym wydaniu "Wiadomości Świętokrzyskich" z 4 lipca 2011 r.
Znajdziecie tam fotorelację z gali podsumowującej konkurs oraz wywiady z kandydatkami. W kolejnych wydaniach opublikujemy sesję zdjęciową w której udział weźmie Karolina Urbańska.
Konrad Koneczny
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 56323 razy,
ostatnio: 2022-05-24 11:10:17
Skomentuj artykuł:
Powrót