Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-06-30

WTZ SZANSA opanowała podium

W dniu 29.06.2011 roku odbył się XI Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektor PCPR. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie "RAZEM" Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Umysłowo, które jest organem prowadzącym Warsztatu Terapii Zajęciowej przy w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Rzeczki 18.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W turnieju wzięło udział ponad 20 zawodników niepełnosprawnych, którzy rywalizowali w systemie pucharowym do dwóch wygranych setów - powiedziała Dorota Kocoń, rehabilitant WTZ "SZANSA" - Zawodnicy WTZ "SZANSA" po ciężkich treningach kolejny raz pokazali, że na tej imprezie od jakiegoś czasu nie mają sobie równych.

Wyniki:
Jerzy Treliński - I miejsce
Paweł Menducki - II miejsce
Jacek Taborski - odpadł w ćwierćfinale
Maciej Skrobisz - odpadł w eliminacjach
Marcin Ziewiec - odpadł w eliminacjach

Rewelacyjny wynik zdobył tym razem Jerzy Treliński, najlepszy tenisista stołowy naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej, który nie przegrał żadnego seta - powiedział Robert Rogala, kierownik WTZ "SZANSA" - Fajnie jest oglądać emocje naszych uczestników, których w żadnych innych imprezach sportowych raczej nie zobaczymy. Tu zawsze jest szczera radość i jeszcze szczerszy smutek.

W turnieju Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "SZANSA" reprezentowali zawodnicy Paweł Menducki, Maciej Skrobisz, Jacek Taborski, Jerzy Treliński, Marcin Ziewiec oraz trenerzy Dorota Kocoń i Klaudia Prześrut. Dodatkowo pojechał także uczestnik WTZ Tomasz Taborski jako fotograf.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8800 razy,
ostatnio: 2021-04-17 23:42:59
Skomentuj artykuł:
Powrót