Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-12-06

Rozpalmy choinkę! Prezydent Miasta zaprasza na ostrowiecki Rynek

Już w najbliższą niedzielę ostrowczanie będą mieli okazję poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Prezydent Miasta Jarosław Górczyński zaprasza na Rynek do udziału w zabawach, konkursach i koncertach.

Od godziny 12.30 zaplanowano tam zabawę, która zakończy się uroczystym rozświetleniem choinki. Rozpocznie ją koncert "Piosenki na zimowy czas", zaś o godzinie 13 wystąpi ostrowiecki zespół Master Team, z programem "Chłopak z Ostrowca. W programie zaplanowano także koncert "Góry brzmią" w wykonaniu młodych artystów z Fundacji Braci Golec. Ich występ zaplanowano dwukrotnie - na godzinę 14.30 i 15.30. Wśród występów artystycznych znajdą się także pokazy kuglarskie "W cyrkowej krainie Elfów" - o godzinie 15. Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą skarpetę dla Mikołaja nastąpi około godziny 13.45. Podobnie jak przed rokiem, każda placówka, która weźmie w nim udział otrzyma upominki.
O godzinie 16 na scenie wystąpi zespół taneczny 3 Your Mind, natomiast około godziny 16.15 zaplanowano uroczyste rozświetlenie choinki. Zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni, będzie to też okazja do obejrzenia nowych dekoracji świątecznych, które pojawią się na Rynku i ostrowieckich ulicach. Na płycie Rynku staną między innymi dwie ogromne, rozświetlone bombki.
(WS)
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12854 razy,
ostatnio: 2021-05-18 17:42:48
Skomentuj artykuł:
Powrót