Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-12-13

Mikołaj na sportowo

Dzieci ze wszystkich ostrowieckich szkół i przedszkoli wzięły udział w Mikołajowych Konfrontacjach Sportowych. Impreza pod patronatem prezydenta Jarosława Górczyńskiego odbyła się w hali MOSiR. Organizatorem zabawy był KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Konkurs rzutów karnych, gry i zabawy sprawnościowe, mecze z udziałem piłkarzy KSZO, dzieci i rodziców- tak po krótce można opisać to, co działo się w sobotnie popołudnie w hali KSZO.
Emocji sportowych nie brakowało, a przy okazji Mikołajkowe Konfrontacje Sportowe były doskonałą okazją do wspaniałej zabawy oraz promocji zdrowego stylu życia.
- W ramach programu "Miasto od nowa" organizujemy wiele takich inicjatyw, a w grudniu dzieje się w naszym mieście bardzo dużo - mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. - Mamy wspaniałe obiekty sportowe i to trzeba wykorzystać. Serdecznie dziękuję dzieciom, rodzicom, dziadkom, nauczycielom za to, że tak licznie uczestniczyli w dzisiejszej, mikołajkowej zabawie na sportowo.
W meczu pomiędzy drużynami KP KSZO- Rodzice zagrał prezydent Jarosław Górczyński. Na zakończenie imprezy, podczas której wspaniale bawili się i dzieci, i dorośli, prezydent Ostrowca wspólnie z mikołajem i śnieżynkami obdarowali uczestników zabawy upominkami.G. Soboń
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 11799 razy,
ostatnio: 2020-11-29 05:42:47
Skomentuj artykuł:
Powrót