Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-10-27

WTZ SZANSA na "Pucharze Bartka"

W dniu 26 października 2019 roku drużyna WTZ "SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski wzięła udział w turnieju w piłkę nożną o "Puchar Bartka", który odbył się w Zagnańsku, a organizatorem było Towarzystwo Sportowe "SOKÓŁ" Kielce.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Turniej był podzielony na trzy mini turnieje. W zawodach uczestniczyły zespoły osób niepełnosprawnych: WTZ "SZANSA" Ostrowiec, DPS Ojców i TS Sokół Kielce. Równolegle rywalizowały drużyny +35: Wit-Rood Antwerpia, Reprezentacja Polski oraz Reprezentacja Gminy Zagnańsk. W osobnej grupie rywalizowały również zespoły piłkarskie dziewczynek z TS Połaniec i KSP Kielce.

Cieszymy się, że kolejny raz zostaliśmy zaproszeni na turniej organizowany przez TS "SOKÓŁ", ponieważ takie turnieje uczą naszych zawodników zarówno taktyki jak i podejścia do kolejnych spotkań, kolejnych turniejów. - powiedział Remigiusz Woźniak, trener WTZ "SZANSA" - Tym razem chłopaki obserwowali i wzorowali się na reprezentantach Polski 35+, którego mecz oglądali tuż przed swoim spotkaniem.

Drużyna WTZ "SZANSA" po bardzo dobrych meczach zajęła II miejsce. W pierwszym meczu wygrała 6:0 z DPS Ojców, w drugim przegrała 0:3 z TS Sokół Kielce.
Bardzo fajnym i miłym aspektem były spotkania młodych adeptów futbolu, dziewczynek z TS Połaniec i KSP Kielce - powiedział Przemysław Walczyk, trener WTZ SZANSA - Widać było, że spędzają dużo czasu na treningach, a trenerzy poświęcają im wiele czasu i dzięki temu mecze były naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

WTZ "SZANSA" reprezentowali: Jacek Taborski, Paweł Dunal, Marcin Dunal, Konrad Dębniak, Krzysztof Stan, Damian Przygoda, Grzegorz Dwojak. Trenerami byli Przemysław Walczyk i Remigiusz Woźniak.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 20401 razy,
ostatnio: 2022-06-30 00:33:33
Skomentuj artykuł:
Powrót