Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-01-30

Trwają karnawałowe pląsy w ramach Aktywnego Senior 2020

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2020/Aktywny_Senior_Karnawalowe_plasy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Mimo bardzo niesprzyjającej pogody w środowych zajęciach tanecznych wzięło udział ponad 30 osób. Pod okiem instruktora Grzegorza Podsiadłego seniorzy doskonalili i poznawali nowe elementy różnych tańców towarzyskich, np. cha-cha. Układy zaproponowane przez prowadzącego były stosunkowo łatwe do opanowania i seniorzy bez przeszkód powtarzali ćwiczenia.


Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Na ostatnich zajęciach także pojawiły się nowe osoby, które pierwszy raz skorzystały z tej formy aktywności zaproponowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Szczególnie zapraszamy panów, którzy niestety stanowią mniejszość ćwiczących.

Przypominamy, że zajęcia "Aktywny Senior 2020" odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w każdą środę w godzinach 16.00-18.00. Do końca lutego zapraszamy na tańce, a w kolejnych okresach realizowane będą zajęcia jogi i ogólne lekkie ćwiczenia gimnastyczne (fitness). Udział w zajęciach jest nieodpłatny, nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, a jedynym obowiązkiem jest posiadanie obuwia sportowego.

{gallery}2020/Aktywny_Senior_Karnawalowe_plasy{/gallery}

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5369 razy,
ostatnio: 2020-10-27 04:55:02
Skomentuj artykuł:
Powrót