Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2020-12-23

Trzy medale p造wak闚 KSZO w Mistrzostwach Polski

Na basenach w Ostrowcu 安i皻okrzyskim, υdzi, Gliwicach, Lublinie i Olsztynie rywalizowano w grudniu o medale rocznikowych zimowych mistrzostw kraju. P造wacy KSZO mog pochwali si wywalczeniem trzech kr捫k闚. Dwa br您owe w鈔鏚 15-latk闚 (na 100 i 200 metr闚 stylem motylkowym) wywalczy Bartosz Michta, jeden br您owy w鈔鏚 14-latk闚 do這篡豉 Zuzanna Kami雟ka (200 metr闚 stylem klasycznym).

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

ZMP14, Ostrowiec 安i皻okrzyski:
Maja Bielecka: 45. na 200m dowolnym - 2:31.57, 48. na 400m dowolnym - 5:14.65, 31. na 100m zmiennym - 1:16.70.
Ma貪orzata Celi雟ka: 23. na 100m dowolnym - 1:01.94, 16. na 200m dowolnym - 2:14.18, 42. na 50m motylkowym - 32.62.
Gabriela G鏎niak: 36. na 50m klasycznym - 38.15, 44. 100m klasycznym 1:24.41, 35. na 200m klasycznym - 3:04.87.
Julia Jonaszek: 44. na 50m dowolnym - 30.39, 56. na 100m dowolnym 1:06.45, 37. na 50m motylkowym - 32.38.
Zuzanna Kami雟ka: 4. na 50m klasycznym - 33.11, 4. na 100m klasycznym - 1:12.38, 3. na 200m klasycznym - 2:36.22.
Jakub Kotwica: 30. na 50m dowolnym - 26.29, 36. na 50m motylkowym - 28.44, 15. na 200m motylkowym 2:26.51.
Miko豉j Mazan: 31. na 50m klasycznym - 33.73, 31. na 100m klasycznym - 1:14.53, 19. na 200m klasycznym - 2:39.73.
Zofia Sad這s: 10. na 50m dowolnym - 27.83, 10. na 50m motylkowym - 29.98, 4. na 100m zmiennym - 1:08.89.
Alicja Sulik: 25. na 50m grzbietowym - 32.27, 21. na 100m grzbietowym - 1:09.63, 20. na 50m klasycznym - 36.05.
Malwina Szafra雟ka: 30. na 400m dowolnym - 4:53.88, 12. na 800m dowolnym - 9:49.79, 37. na 100m motylkowym - 1:14.28.
Mi這sz Wiek: 62. na 50m dowolnym - 28.98, 86. na 100m dowolnym - 1:03.46, 50. na 400m dowolnym - 4:52.70.
Sztafety: 4. na 4x100m dowolnym (Zofia Sad這s, Ma貪orzata Celi雟ka, Malwina Szafra雟ka, Zuzanna Kami雟ka) - 4:05.01, 20. na 4x100m dowolnym (Maja Bielecka, Julia Jonaszek, Gabriela G鏎niak, Alicja Sulik) - 4:25.45, 4. na 4x200m dowolnym (Ma貪orzata Celi雟ka, Malwina Szafra雟ka, Zofia Sad這s, Zuzanna Kami雟ka) - 9:00.59, 15. na 4x200m dowolnym (Julia Jonaszek, Gabriela G鏎niak, Maja Bielecka, Alicja Sulik) - 9:44.42, 5. na 4x100m zmiennym (Alicja Sulik, Zofia Sad這s, Zuzanna Kami雟ka, Ma貪orzata Celi雟ka) - 4:32.31, 22. na 4x100m zmiennym (Julia Jonaszek, Malwina Szafra雟ka, Gabriela G鏎niak, Maja Bielecka) - 5:04.34.

ZMP15, 鏚:
Gabriela I瞠wska: 13. na 50m dowolnym - 27.43, 12. na 100m dowolnym - 59.51, 17. na 200m dowolnym - 2:11.24, 18. na 50m motylkowym - 29.80, 15. na 100m zmiennym - 1:07.47.
Oskar Kara: 55. na 100m klasycznym - 1:22.71, 76. na 50m motylkowym - 30:02, 41. na 100m motylkowym - 1:07.84, 27. na 200m motylkowym - 2:33.32, 62. na 100m zmiennym - 1:10.18.
Micha Kesler: 90. na 50m dowolnym - 26.99, 83. na 100m dowolnym 58.59, 47. na 200m dowolnym - 2:08.24, 46. na 400m dowolnym - 4:37.97, 17. na 1500m dowolnym - 18:08.02.
Bartosz Michta: 7. na 50m motylkowym - 25.74, 3. na 100 motylkowym - 56.47, 3. na 200m motylkowym - 2:02.91.
Adrianna Petrykowska: 8. na 50m grzbietowym - 30.69, 13. na 100m grzbietowym - 1:05.64, 13. na 200m grzbietowym - 2:24.65, 18. na 200m zmiennym - 2:30.87.
Kajetan Radkiewicz: 25. na 100m dowolnym - 54.03, 7. na 200m dowolnym - 1:55.68, 7. na 400m dowolnym 4:03.97, 5. na 1500m dowolnym - 16:20.60.
Eryk Sojda: 62. na 50m dowolnym - 25.88, 63. na 100m dowolnym - 57.22, 53. na 50m klasycznym - 33.96, 49. na 100m klasycznym - 1:13.86, 66. na 50m motylkowym - 28.88.
Sztafety: 7. na 4x200m dowolnym (Eryk Sojda, Micha Kesler, Bartosz Michta, Kajetan Radkiewicz) - 8:11.99, 12. na 4x100m zmiennym (Kajetan Radkiewicz, Bartosz Michta, Eryk Sojda, Micha Kesler) - 4:08.89.

ZMP16, Gliwice:
Julia Falfus: 31. na 200m dowolnym - 2:19.05, 30. na 400m dowolnym - 4:50.08, 20. na 800m dowolnym - 10:14.07.
Jan Lis: 18. na 50m klasycznym - 30.43, 18. na 100m klasycznym - 1:06.77, 18. na 200m klasycznym - 2:29.76.
Adam Siembida: 30. na 50m klasycznym - 31.77, 20. na 100m klasycznym - 1:07.62.
Filip Skierniewski: 32. na 50m dowolnym - 24.80, 39. na 100m dowolonym - 54.60, 22. na 100m zmiennym - 1:02.26, 8. na 200m zmiennym - 2:12.04.
Julian Szele幡iak - Bia趾owski: 25. na 100m dowolnym 54.08, 8. na 200m dowolnym - 1:57.32, 12. na 400m dowolnym - 4:06.33.
Aleks Tomaszewski: 7. na 50m grzbietowym - 26.60, 6. na 100m grzbietowym - 57.41, 7. na 50m motylkowym - 24.99, 5. na 100m motylkowym - 55.26, 4. na 200m motylkowym - 2:01.12.
Kuba Wolski: 28. na 50m dowolnym - 24.71, 20. na 50m klasycznym - 30.55, 16. na 100m klasycznym - 1:05.83, 24. na 50m motylkowym - 26.35, 16. na 100m zmiennym - 1:01.11.
Jakub Wypch這: 20. na 50m grzbietowym - 27.54, 12. na 100m grzbietowym - 58.88, 8. na 200m grzbietowym - 2:12.25.
Sztafety: 6. na 4x100m dowolnym (Aleks Tomaszewski, Filip Skierniewski, Kuba Wolski, Julian Szele幡iak-Bia趾owski) - 3:33.94, 5. na 4x100m zmiennym (Jakub Wypch這, Aleks Tomaszewski, Kuba Wolski, Julian Szele幡iak-Bia趾owski) - 3.54.00.

ZMP17-18, Lublin:
Dominik Bielawa: 18. na 50m klasycznym - 29.23, 19. na 100m klasycznym - 1:03.65, 42. na 50m motylkowym - 25.98, 15. na 100m motylkowym - 55.45, 7. na 100m zmiennym - 58.04.
Kacper Borowski: 64. na 50m motylkowym - 27.15, 37. na 100m motylkowym - 58.55, 26. na 200m motylkowym - 2:09.95.
Micha Klimas: 16. na 50m klasycznym - 28.98, 18. na 100m klasycznym - 1:03.58, 13. na 200m klasycznym - 2:17.10.
Jan Kr鏊: 26. na 50m dowolnym - 23.63, 8. na 50m grzbietowym - 25.23, 11. na 200m grzbietowym - 2:01.49.
Dawid Majsak: 12. na 50m dowolnym - 23:01, 20. na 100m dowolnym - 51.65, 17. na 50m motylkowym 24.92, 18. na 100m motylkowym - 56.35.
Wiktor Rajca: 18. na 400m dowolnym - 4:04.95, 63. na 50m motylkowym - 27.08, 36. na 100m motylkowym - 58.52, 14. na 200m motylkowym - 2:02.84, 12. na 400m zmiennym - 4:26.10.
Patryk Stefa雟ki: 13. na 50m dowolnym - 23:11, 7. na 100m dowolnym - 50.16, 21. na 200m dowolnym - 1:55.55, 11. na 100m zmiennym - 56.92, 12. 200m zmiennym - 2:04.54.
Jakub Wilk: 38. na 200m dowolnym - 1:58.37, 34. na 400m dowolnym - 4:12.77.
Zuzanna ζbaj: 33. na 50m dowolnym - 28.07, 34. na 100m dowolnym - 1:02.07, 41. na 50m grzbietowym - 34.41, 33. na 50m motylkowym - 31.00, 29. na 100m motylkowym - 1:14.55.
Sztafety: 5. na 4x100m dowolnym (Dominik Bielawa, Jan Kr鏊, Dawid Majsak, Patryk Stefa雟ki) - 3:24.54, 6. na 4x100m zmiennym (Jan Kr鏊, Dominik Bielawa, Micha Klimas, Patryk Stefa雟ki) - 3:41.88.

ZMPSiM, Olsztyn:
Dominik Bielawa: 43. na 200m dowolnym - 1:54.70, 26. na 400m dowolnym - 4:04.59, 18. na 200m motylkowym - 2:06.14.

/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 2430 razy,
ostatnio: 2021-04-17 20:18:18
Skomentuj artyku:
Powr鏒