Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-07-15

MOSiR zaprasza na Orlik siatkarzy

W połowie sierpnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaplanował organizację kolejnego z turniejów w kompleksie boisk Orlik Ogrody. Po emocjach piłkarskich czas na zmagania pod siatką w ramach XI Wakacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

W turnieju mogą brać udział "mieszane" drużyny (bez podziału na płeć) składające się z 10 graczy (6 na boisku plus 4 rezerwowych). Organizatorzy nie wprowadzają żadnych ograniczeń w stosunku do uczestników. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy składać do dnia 11 sierpnia 2021r. u instruktora na Orliku Ogrody lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na 12 sierpnia, natomiast zakończenie 15 sierpnia. W czwartek i piątek mecze rozgrywane będę w godzinach popołudniowych, a w weekend od godzin przedpołudniowych.

 

Pobierz: Regulamin | Formularz zgłoszenia (DOC | PDF)

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 2651 razy,
ostatnio: 2022-05-24 04:43:25
Skomentuj artykuł:
Powrót