Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-08-27

Aktywni Seniorzy przenoszą się do hali

W środę 25 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia na świeżym powietrzu z cyklu "Po zdrowie na Gutwin" organizowane w ramach programu "Aktywny Senior 2021" pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Od środy 1 września w Hali Sportowo-Widowiskowej "KSZO" przy ul. Świętokrzyskiej w ramach programu "Aktywny Senior 2021" rozpocznie się cykl spotkań pn. "Gimnastyka z elementami jogi". Zajęcia dedykowane są osobom w dojrzałym wieku, które chcą zachować dobrą kondycję, ograniczyć dolegliwości zdrowotne i spędzać czas w fajnym towarzystwie.

Cykl spotkań poprowadzi znana seniorom z poprzednich edycji dyplomowana instruktorka jogi Żaneta Fiszer. Doświadczenie z jogi nie jest konieczne, zajęcia są dostosowane do wieku i kondycji uczestników. Do grupy treningowej można dołączyć w dowolnym momencie. Regularne ćwiczenia jogi poprawią ruchomość i sprawność ciała, uelastycznią je, poprawią samopoczucie oraz zrelaksują umysł i ciało.

Zapraszamy w każdą środę w godzinach 16.00-18.00 do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11. Udział w zajęciach jest bezpłatny, należy tylko zabrać ze sobą wygodny i luźny strój, który umożliwi swobodne wykonywanie ćwiczeń.

 

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 739 razy,
ostatnio: 2021-10-20 13:52:53
Skomentuj artykuł:
Powrót