Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2022-04-22

Bo w numerze startowym jest Moc

Już w najbliższy poniedziałek uruchomione zostaną zapisy do 1. rundy cyklu biegów "X MosirGutwinRun 2022 - Półmaraton i Maraton na raty", a tymczasem już dziś można "zarezerować" sobie swój ulubiony numer, z którym będzie można wziąć udział w tej popularnej imprezie biegowej, a przy okazji wesprzeć działalność Fundacji "Bo w Nas jest Moc" w walce z chorobami jej podopiecznych.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Uczestnicy cyklu biegów "X MosirGutwinRun 2022 - Półmaraton i Maraton na raty", organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, wspierają działalność Fundacji "Bo w Nas jest Moc". Poprzez organizowaną Aukcję "Bo w numerze startowym jest Moc" można pomóc w walce z chorobami podopiecznych Fundacji.

Podopiecznych Fundacji "Bo w Nas jest Moc" można wesprzeć również poprzez wpłatę na platformie Pomagam.pl.

Regulamin Aukcji "Bo w numerze startowym jest Moc":

1. Organizatorem Aukcji jest Fundacja Bo w Nas jest Moc, a przedmiotem Aukcji są numery startowe od 1 do 500 przeznaczone dla uczestników cyklu biegów "X MosirGutwinRun 2022 - Półmaraton i Maraton na raty", organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim (szczegóły na stronie Ostrowiecbiega.pl).

2. Udział w imprezie biegowej jest bezpłatny. Na rzecz organizatora, niezależnie od wylicytowanej kwoty, należy wpłacić przy odbiorze numeru startowego w biurze zawodów 5zł, co stanowi koszt wyprodukowania numeru startowego z czipem mierzącym czas.

3. Aukcja prowadzona jest wyłącznie w Wydarzeniu "X MosirGutwinRun 2022 - 1. runda" dostępnym na platformie społecznościowej Facebook, którego współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundacja Bo w Nas jest Moc. Licytacja poszczególnych numerów (od 1 do 500) jest możliwa wyłącznie pod wskazanym postem w Wydarzeniu - w odpowiedzi do komentarza napisanego przez jednego z Organizatorów Wydarzenia odnoszącego się do danego numeru. Przykładowo licytacja dla numer 1 odbywa się pod komentarzem wystawionym przez Fundację Bo w Nas jest Moc o treści "Licytacja numeru 1".

4. Minimalna kwota jaką należy zadeklarować wynosi 5zł, a przebić można ją kwotą wyższą od aktualnie najwyżej co najmniej o kolejne 5zł (5zł, 10zł, 15zł, itd.).

5. Aukcja rozpoczyna się 22 kwietnia 2022 i kończy 29 kwietnia 2022 o godzinie 20.00 Wszystkie deklaracje złożone poza tym terminem lub poza miejscem wskazanym w pkt. 3 i warunkami zawartymi w pkt. 4, będą nieważne i będą kasowane.

6. Po zamknięciu Aukcji opublikowana zostanie lista osób, które wygrały deklarując zgodnie z niniejszym Regulaminem najwyższą kwotę. Od tego momentu Organizator Aukcji czekać będzie do dnia 5 maja do godziny 20.00 na wpłaty zadeklarowanych kwot.

7. Wpłaty można realizować wyłącznie za pośrednictwem Platformy Pomagam.pl dopisując w komentarzu do wpłaty hasło o przykładowej treści "GutwinRun 1" (w przypadku opłaty za numer startowy 1).

8. Po pozytywnej weryfikacji opłat Organizator umieści w dniu 6 maja 2021 na stronie Ostrowiecbiega.pl listę startową zawodów z przydzielonymi numerami startowymi.

9. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w dniu 6 maja (w godzinach 10.00-14.30, Hala MOSiR - ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.30) oraz w dniu zawodów (zgodnie z harmonogramem pracy Biura Zawodów, dostępnym w Regulaminie imprezy).

10. Nieopłacone w terminie wskazanym w pkt. 6 numery startowe wrócą do ogólnodostępnej puli i zostaną przydzielone w sposób losowy. Nie będzie możliwości dokonania wpłaty za licytację poza wskazanym w pkt. 6 terminem oraz poza wskazaną w pkt. 7 Platformą lub w Biurze Zawodów.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1160 razy,
ostatnio: 2022-06-27 07:54:42
Skomentuj artykuł:
Powrót