Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2020-10-05

Waterpoli軼i KSZO z br您em Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡

Pi趾arze wodni KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski wywalczyli br您owe medale Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡 podczas rozegranengo wminiony weekend na P造walni Rawszczyzna fina這wego turnieju Mistrzostw Polski Junior闚 M這dszych. Przez trzy dni na ostrowieckim basenie rywalizowa這 6najlepszych zespo堯w.

Kliknij na ikon aby powi瘯szy za陰cznik

Medale Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡 dla wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego wywalczyliJan Skali雟ki, Piotr M這dawski, Igor Ostrowski, Jan B彗, Kamil Bro, Filip Budzyn, Wiktor Staniszewski, Brajan Gromski, Jan Krzowski, Wiktor Skit, Jakub 疾lazowski, Oskar Tokarski oraz trenerzy Mariusz Stawecki iRobert Serwin.

Wyniki:
WTS Polonia Bytom -Alfa Gorz闚 Wielkopolski 15:5 (3:1, 5:2, 4:2, 3:0)
Neptun 鏚 -Pa豉c IWarszawa 11:10 (5:3, 0:2, 3:4, 3:1)
KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski -Pa豉c II Warszawa 25:7 (7:0, 3:4, 11:1, 4:2)
Bramki: Krzowski 6, Ostrowski 4, Budzyn 3, Skit 3, Bro 2, Staniszewski 2, Gromski 2, Tokarski 1, B彗 1, Skali雟ki 1.
Pa豉c M這dzie篡 Warszawa -WTS Polonia Bytom 9:8 (2:3,2:2,3:1,2:2)
Alfa Gorz闚 Wielkopolski -Pa豉c II Warszawa 19:5 (5:0, 5:1, 5:2, 4:2)
Pa豉c IWarszawa -WTS Polonia Bytom 9:8 (2:3, 2:2, 3:1, 2:2)
Neptun 鏚 -KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski 7:11 (1:1, 2:3, 2:3, 2:4)
Bramki: Staniszewski 4, Ostrowski 4, Budzyn 3.
Pa豉c M這dzie篡 II Warszawa -UKS Neptun 鏚 3:15 (2:2, 0:5, 0:3, 1:5)
Alfa Gorz闚 Wlkp. -Pa豉c M這dzie篡 Warszawa 8:18 (1:5, 4:3, 1:6, 2:4)
KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski -Polonia Bytom 10:7 (3:3, 2:2, 4:0, 1:2)
Bramki: Staniszewski 5, Krzowski 3, Bro 1, Budzyn 1
Pa豉c II Warszawa -Pa豉c IWarszawa 2:25 (0:8, 1:5, 1:5, 0:7)
Neptun 鏚 -Polonia Bytom 13:12 (3:3, 5:2, 2:4, 3:3)
KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski -Alfa Gorz闚 Wielkopolski 11:11 (1:2, 3:3, 4:3, 3:3), karne: 3:4
Bramki: Staniszewski 5, M這dawski 2, Krzowski 2, Budzyn 1, Gromski 1
Alfa Gorz闚 Wielkopolski -Neptun 鏚 12:13 (1:6, 6:2, 3:2, 2:3)
Polonia Bytom -Pa豉c II Warszawa 22:2 (6:1, 4:1, 7:0, 5:0)
KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski -Pa豉c M這dzie篡 Warszawa 5:8 (0:1, 3:0, 1:3, 1:4)
Bramki: Krzowski 2, Gromski 2, Staniszewski.

Ko鎍owa tabela Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡 wPi販e Wodnej:
1. UKS Neptun 鏚
2. Pa豉c M這dzie篡 IWarszawa
3. KSZO Ostrowiec 安i皻okrzyski
4. WTS Polonia Bytom
5. Alfa Gorz闚 Wielkopolski
6. Pa豉c M這dzie篡 II Warszawa
7/9. Arkonia Szczecin, GKPW 59 Gorz闚 Wielkopolski, ΠTW 鏚

/kszo.info/

Podziel si ze znajomymi:
Czytany: 1243 razy,
ostatnio: 2020-11-30 10:39:10
Skomentuj artyku:
Powr鏒