Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2022-03-27

Volley Waśniów zwyciężyli w siatkarskim turnieju w Hali KSZO

W Hali Sportowo - Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn. W dwudniowych zawodach wzięło udział 12 zespołów z Ostrowca Świętokrzyskiego, ale również z Waśniowa, Ożarowa, Starachowic czy Lublina. Główne trofeum wywalczył zespół Volley Waśniów, który w finałowych meczach pozostawił w pokonanym polu 40% Umiejętności i Fitness Centrum. Tytułem MVP turnieju nagrodzono Piotra Kosno ze zwycięskiego zespołu Volley Waśniów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Grupa A:
Anbud - Fitness Centrum 0:2 (16:25, 21:25)
My od Witka - SMS Team Starachowice 0:2 (29:31, 14:25)
Fitness Centrum - SMS Team Starachowice 2:0 (25:18, 25:22)
Anbud - My od Witka 2:0 (25:18, 25:17)
My od Witka - Fitness Centrum 0:2 (18:25, 14:25)
SMS Team Starachowice - Anbud 0:2 (23:25, 21:25)


Tabela:

1.Fitness Centrum66:0150:109
2.Anbud54:2137:129
3.SMS Team Starachowice42:4140:143
4.My od Witka30:6110:156

 

Grupa B:
#DajciePograć #BylePrzebić - CERRAD&MUKS Collaboration 0:2 (7:25, 8:25)
Olimpia - Team Ożarów 0:2 (10:25, 12:25)
CERRAD&MUKS Collaboration - Team Ożarów 1:2 (20:25, 25:21, 8:15)
#DajciePograć #BylePrzebić - Olimpia 0:2 (11:25, 22:25)
Olimpia - CERRAD&MUKS Collaboration 1:2 (25:22, 25:27, 10:15)
Team Ożarów - #DajciePograć #BylePrzebić 2:0 (25:16, 25:16)

Tabela:

1.Team Ożarów66:1161:107
2.CERRAD&MUKS Collaboration55:3167:136
3.Olimpia43:4132:147
4.#DajciePograć #BylePrzebić30:680:150

 

Grupa C:
Dzikie Koty - 40% Umiejętności 0:2 (15:25, 24:26)
Volley Waśniów - Nerwusy 2:0 (25:10, 25:8)
40% Umiejętności - Nerwusy 2:0 (25:15, 25:10)
Dzikie Koty - Volley Waśniów 0:2 (18:25, 22:25)
Volley Waśniów - 40% Umiejętności 0:2 (20:25, 20:25)
Nerwusy - Dzikie Koty 0:2 (18:25, 18:25)

Tabela:

1.40% Umiejętności66:0151:104
2.Volley Waśniów54:2140:108
3.Dzikie Koty42:4129:137
4.Nerwusy30:679:150

 

 
Mecze półfinałowe:
Fitness Centrum - CERRAD&MUKS Collaboration 2:0 (25:20, 25, 20)
Team Ożarów - Volley Waśniów 0:2 (20:25, 23:25)
40% Umiejętności - Anbud 2:0 (25:17, 25:17)
 
Mecze finałowe:
Volley Waśniów - 40% Umiejętności  2:0 (25:21, 25:21)
Fitness Centrum - Volley Waśniów 0:2 (20:25, 20:25)
40% Umiejętności - Fitness Centrum 2:0 (27:25, 25:21)
 

Tabela finałowa:

1.Volley Waśniów244:0100:82
2.40% Umiejętności232:294:96
3.Fitness Centrum220:486:102
 
 
Końcowa klasyfikacja:
1. Volley Waśniów
2. 40% Umiejętności
3. Fitness Centrum
4-6. CERRAD&MUKS Collaboration, Team Ożarów, Anbud
7-9. SMS Team Starachowice, Olimpia, Dzikie Koty
10-12. My od Witka, #DajciePograć #BylePrzebić, Nerwusy
 
Składy finałowych zespołów:
 
Volley Waśniów: Piotr Kosno, Karol Orłowski, Kuba Gawron, Maciej Domagała, Dominik Abramczyk, Amadeusz Mazur, Tomasz Sarna, Bartłomiej Mazur, Piotr Brodawka, Piotr Dulęba.
 
40% Umiejętności: Paulina Kłuś, Adam Chrzanowski, Szczepan Gębczyk, Kamil Radosz, Maciej Kuliński, Paweł Kisiel, Zuzanna Urbańska, Oliwia Lewińska.
 
Fitness Centrum: Paweł Zięba, Oskar Młynarczyk, Dawid Paczkowski, Artur Kosno, Mikołaj Kubik, Sebastian Borycki, Dariusz Wnuk, Antek Dyk, Mateusz Ufniarz.
 
Zawody sędziowali: Agnieszka Żytniewska, Piotr Ogonowski i Jerzy Pacholczak.

 

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1253 razy,
ostatnio: 2022-06-30 02:10:49
Skomentuj artykuł:
Powrót