Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2022-02-24

Na Rawszczyznę wraca aquarobic i startuje... zumba!


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
itemprop="articleBody">
Od 23 lutego na Pływalni Rawszczyzna uruchomione zostały nowe zajęcia ruchowe. Na ostrowiecki basen po przerwie wracają zajęcia z aquarobicu (aerobicu w wodzie), a całkowicie nową ofertą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są zajęcia zatytuwane "Zumba i nie tylko".
 
ZUMBA To inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge,salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Kombinacja krokrów to unikalna formuła Zumby.
 
Zumba fitness to aktywność odpowiednia dla każdego - bez względu na płeć, wiek, kondycję czy zaawansowanie taneczno-ruchowe.
 
Zumba ma na celu wzmocnić ciało, pomóc pozbyć się zbędnych kalorii, ale też sprawiać radość i dostarczać emocji!
 
Zumba fitness łączy pokolenia - na treningi zapraszamy więc zarówno nastolatków i studentów, jak i osoby dorosłe oraz starsze. Dobra zabawa, świetne efekty i poprawa samopoczucia gwarantowane! Zapraszamy!
/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1219 razy,
ostatnio: 2022-06-27 02:08:06
Skomentuj artykuł:
Powrót