Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-05-07

Bolek i Lolek to moi idole

      W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Stowarzyszenie "EGO" przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury organizuje zabawę pod tytułem "Bolek i Lolek to moi idole", która odbędzie się 1 czerwca w kinie "Etiuda" w godzinach 9.00-12.00.


    Celem tej akcji jest miłe wypełnienie czasu dzieciom w ten szczególny dla nich dzień, poprzez projekcje polskich filmów animowanych, na których oglądaniu wychowali się ich rodzice. Dodatkowo to wspaniałe spotkanie wypełni duża ilość konkursów, pouczających gier i zabaw z nagrodami, artystyczne występy dzieci z ostrowieckich przedszkoli i szkół podstawowych.


    Chcemy poprzez naszą akcję aktywnie zaprotestować przeciwko współczesnym trendom kinematografii dziecięcej, w której niestety dominuje przemoc i agresja, a bohaterami są najczęściej postacie o czarnym charakterze. Uważamy więc, że nasza akcja, która jest pierwszą tego typu w naszym mieście, w pożyteczny sposób wypełni czas pociechom i będzie niosła za sobą pozytywne wzorce.


    Pozostało nam tylko serdecznie państwa zaprosić do kina "Etiuda", dodając, że koszt od osoby to symboliczne 5 zł.


    Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerami telefonów: 247 65 80, 602 135 170, 262 48 52. Zgłoszenia prosimy składać do 25.05.2001 w MCK lub EGO.


    Ponadto do kontaktów z Państwem jest oddelegowany wolontariusz, który udzieli odpowiedzi na ewentualne pytania.


    Dodatkowo informujemy, iż ewentualny dochód z akcji przeznaczony zostanie na organizację kolonii letniej dla dzieci z rodzin ubogich, corocznie organizowaną przez nasze stowarzyszenie.
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 31270 razy,
ostatnio: 2021-02-27 18:48:16
Skomentuj artykuł:
Powrót