Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-12-03

Golfem w ogrodzenie

O tym, że warunki na drogach znacznie się pogorszyły, przekonał się kierowca golfa, który w piątek tuż po południu wjechał w ogrodzenie dwóch posesji przy ul. Partyzantów w Opatowie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania, bo prawo jazdy zatrzymał mu sąd. Kierowca był trzeźwy.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

- Kierowca nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do kolizji. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem i w związku z tym odpowie także za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów- mówi Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie.
To nie pierwsza kolizja na tej drodze. Mimo że to teren zabudowany, kierowcy jeżdżą po tej powiatowej drodze bardzo szybko. W piątek kierowca golfa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Samochód zawisł na słupku ogrodzenia. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.
- To już trzeci raz, kiedy na moim ogrodzeniu ktoś kończy jazdę- mówi pani mieszkająca przy Partyzantów. - Dobrze, że w tym momencie nikt nie szedł chodnikiem, bo zapewne doszłoby do tragedii. Na szczęście w piątek ucierpiały: samochód, dwa ogrodzenia i znak drogowy.
Policja zapowiada częstsze policyjne kontrole tej ulicy.
- Ukrócimy "piratowanie" na tej drodze. Będą częstsze patrole w tym miejscu- zapewnia A. Frejlich.(WS)
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8472 razy,
ostatnio: 2020-05-24 21:55:30
Skomentuj artykuł:
Powrót