Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2022-01-20

Są jeszcze miejsca na kursy pływackie w drugim tygodniu ferii!

Na Pływalni Rawszczyzna odbywają się feryjne kursy nauki i doskonalenia pływania. Są jeszcze miejsca na drugi tydzień ferii - zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się!

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Przypomnijmy, że w kursach mogą wziąć udział dzieci i młodzież (minimum z "zerówek"). Cykl zajęć to pięć godzin codziennie od poniedziałku do piątku, a koszt to jedynie 65 zł (dla mieszkańców Gminy Ostrowiec Św.) lub 90 zł (dla pozostałych osób). Co ważne, nie trzeba dodatkowo nabywać biletów wstępu na basen - są to całkowite koszty zajęć.

 

Dodatkowo dzieci mogą wziąć udział w Akademii Piłki Wodnej KSZO Ostrowiec. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00. Obowiązują zapisy, ale zajęcia są bezpłatne. Wymagana jest co najmniej podstawowa umiejętność pływania.

 

Zapisy na kursy i na waterpolo odbywają się w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Dodatkowo można dokonać zapisów w najbliższy weekend na portalu kasowym Pływalni w godzinach 7.00-21.00. Uwaga - ilość miejsc na kursach jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1510 razy,
ostatnio: 2022-06-26 21:28:00
Skomentuj artykuł:
Powrót