Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-12-03

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej 2022

Po rocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraca do noworocznej tradycji jaką stał się organizowany na początku Nowego Roku turniej piłkarski na Orliku. Amatorzy piłki nożnej w Ostrowcu Świętokrzyskim spotkają się tym razem w sobotę 8 stycznia 2022 roku o godzinie 10, kiedy rozbrzmi pierwszy gwizdek XII Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie zgłoszone do zawodów na formularzu dostępnym na stronie www.mosir.ostrowiec.pl oraz u administratora boisk Orlik Ogrody. Kadra zespołu może składać się maksymalnie z 10 zawodników, a drużyny grać będą w 6-osobowym składzie (w tym bramkarz).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR (ul. Świętokrzyska 11, pokój 2.30). Można wysłać je również za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane będą do 7 stycznia (do godziny 12). System rozgrywek i zasady gry ustalone zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 7 stycznia o godz. 14.00 na Orliku Ogrody.

Pobierz: Regulamin Formularz zgłoszeń PDF Formularz zgłoszeń DOC

 

Drużyny, które zajmują miejsca I-III otrzymują puchary oraz nagrody rzeczowe. Tradycyjnie każdy uczestnik będzie mógł również liczyć na kiełbaskę z grilla i gorącą herbatę.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona (do 9 zespołów).

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 2081 razy,
ostatnio: 2022-06-27 08:55:54
Skomentuj artykuł:
Powrót