Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-04-02

Iga Klepacz medalistką Mistrzostw Polski Juniorek!

Z brązowym medalem wywalczonym przez Igę Klepacz w kategorii do 64 kilogramów wróciły z Grudziądza zawodniczki KSZO Ostrowiec Św., rywalizujące w XVII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek oraz XVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Na ringu w Grudziądzu walczyło 105 juniorek z 51 klubów oraz 72 seniorek z 49 klubów. Do województwa kujawsko-pomorskiego trener pomarańczowo - czarnych Ireneusz Tracz zabrał dwie juniorki - Igę Klepacz i Natalię Stolarek oraz seniorkę Aleksandrą Szczodrak.

Iga Klepacz rozpoczęła bój o medal od zwycięstwa przed czasem (już w I rundzie) nad Zuzanną Naporą (Sparta Złotów). W pojedynku, którego stawką był awans do strefy medalowej ostrowczanka pokonała na punkty Julię Bajdę (Za Bramą Kraśnik). W półfinale ostrowczanka musiała uznać wyższość Wiktorii Tereszczak (Ring Bielsko), przegrywając starcie decyzją arbitrów.

Na ćwierćfinałowych walkach swój udział w mistrzostwach zakończyły pozostałe dwie reprezentantki KSZO. Juniorka Natalia Stolarek(48kg) przegrała z Aleksandrą Kucybałą (Korona Wałcz), a seniorka Aleksandra Szczodrak (60kg) uległa na punkty Marii Jackowskiej (Boxing Zielona Góra).

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8608 razy,
ostatnio: 2020-11-25 07:53:23
Skomentuj artykuł:
Powrót