Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-11-28

Wójt docenił nauczycieli

Mimo że oficjalnie Dzień Nauczyciela obchodzony jest w październiku, nauczyciele z placówek w gminie Waśniów kilka dni temu dostali specjalne podziękowania i nagrody od wójta Krzysztofa Gajewskiego.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Okazja ku temu była szczególna, bowiem w gminie gościli marszałek województwa Adam Jarubas oraz przewodniczący Sejmiku Arkadiusz Bąk. Goście pogratulowali pracownikom szkół zaangażowania, pasji w kształceniu i nauczaniu młodego pokolenia oraz życzyli jeszcze większych sukcesów.
Nagrody wójta odebrali: Barbara Poreckowska, Barbara Granat, Barbara Choda i Dorota Sala- nauczycielki PSP w Mominie; Beata Wiącek, Justyna Wróbel i Elżbieta Danielska z PSP w Nowym Skoszynie; Mirosława Nowicka, Małgorzata Cichacka, Anna Jabłońska z PSP w Boleszynie; Grażyna Majewska, Iwona Wiśniewska, Katarzyna Ziejewska z Gimnazjum w Waśniowie oraz Bożena Grzesik, Elżbieta Woźniak i Wiesława Wanat z PSP w Waśniowie.
Atrakcją spotkania niewątpliwie był występ uczennicy szkoły w Mominie Wiktorii Radomek, która zatańczyła taniec nowoczesny. Taniec towarzyski dla gości zaprezentowali: Julia Czaja z Jakubem Ogonowskim. Z okolicznościowym programem wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Waśniowie. Zaprezentował się też chór "Con Anima", działający przy waśniowskiej parafii. G. Soboń
/WS/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12200 razy,
ostatnio: 2021-04-17 18:35:44
Skomentuj artykuł:
Powrót