Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-10-14

Nowe zajęcia ruchowe - aerobic streching - na Pływalni Rawszczyzna

Od środy 20 października zapraszamy na Pływalnię Rawszczyzna na nowe zajęcia ruchowe - aerobic streching. Ta forma aktywności nakierowana jest na osoby w wieku od 18 do 60 lat (chociaż często uczestniczą w nich także osoby nieco starsze), bez względu na poziom zaawansowania fizycznego. Każdy uczestnik może ćwiczyć w miarę swoich możliwości ruchowych.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Pierwsza część zajęć składa się z intensywniejszych ćwiczeń aerobowych (kardio) podnoszących tętno, a następnie przechodzi się do rozciągania poszczególnych partii mięśni. Ćwiczenia zwiększają wymianę tlenową, pomagają w odchudzaniu i utrzymaniu zdrowego serca. Ponadto rozciąganie mięśni poprawia zakres ruchu i zmniejsza napięcie mięśni.

Aerobic streching będzie odbywać się w środy o godzinie 18.30 i w piątki o godzinie 16.30. Koszt zajęć to tylko 10 złotych. Za bilety można płacić kartą abonamentową Pływalni Rawszczyzna, gotówką lub kartą płatniczą. Ze względów pandemicznych zachęcamy do zabrania własnych mat do ćwiczeń - dla osób nie posiadających mat zapewnimy odpowiedni sprzęt.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 904 razy,
ostatnio: 2022-01-23 17:27:48
Skomentuj artykuł:
Powrót