Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-10-19

OBN2021: Zwiększamy pulę nagród dla Ostrowczan!

Zwiększona została czekająca na najszybszych ostrowczan w Ostrowieckich Biegach Niepodległości 2021 pula nagród. W pierwotnej koncepcji nagrodzonych miało zostać po 6 najlepszych mężczyzn i kobiet. Aktualnie jest to już 10 mężczyzn i 10 kobiet. Na najlepszych w klasyfikacji "Najszybsi Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego" zarezerwowane zostało 3 tysiące złotych w gotówce oraz nagrody rzeczowe o wartości ponad 3 tysięcy złotych.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznikW klasyfikacji "Najszybsi Ostrowczanie" zostaną uwzględnieni uczestnicy Biegu Głównego na 10 km, którzy wykażą zameldowanie w Ostrowcu Świętokrzyskim na pobyt stały, okazując 11 listopada 2021 w godzinach 8-12 w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego dokument tożsamości (dowód osobisty / paszport / prawo jazdy / aplikacja mObywatel) z adresem zameldowania lub zaświadczenie z Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego o stałym zameldowaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim wydane nie wcześniej niż 1 stycznia 2021r.

PrzeczytajRegulamin klasyfikacji

Fundatorami nagród w klasyfikacji "Najszybsi Ostrowczanie" są Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, Galeria Mebli Arkadia, Finow Polska, Signal Meble, Pizzeria DaGrasso, Bałtowski Kompleks Turystyczny oraz Impuls Czyżewscy - Dom Treningu. Partnerami Ostrowieckich Biegów Niepodległości są ponadto Sport Medical Rehabilitacja, Farma Świętokrzyska, Castorama, PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim, Fundacja Pomocy Uśmiech, KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2021 (bieg 10km i marsz nordic walking 5km) prowadzone są na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa do 6 listopada wynosi 60zł, a w dniu zawodów wynosić będzie 80zł. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą wykupić pakiet podstawowy za połowę obowiązującej stawki - zawierający medal, wodę i gorący posiłek oraz wstęp do strefy regeneracji na mecie - bez okolicznościowej koszulki i torby z jej zawartością. W przypadku odwołania imprezy z powodu pandemii, organizator dokona zwrotu wniesionych opłat startowych.

 

Ostrowieckie Biegi Niepodleglosci 2021 plakat

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 869 razy,
ostatnio: 2022-01-23 01:38:29
Skomentuj artykuł:
Powrót