Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-12-09

Turniej tenisa stołowego tylko dla dorosłych

XI Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego zaplanowany na przełomie roku w Hali Sportowo - Widowiskowa MOSiR, zorganizowany zostanie wyłącznie w kategoriach Senior (do 40 lat) i Weteran (40+) mężczyzn oraz kobiet open, a także Debel Open.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

W związku z prowadzeniem od 15 grudnia br. nowych obostrzeń na terenie kraju związanymi z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2, które przewidują m.in. przejście na naukę zdalną w szkołach w okresie świąteczno-noworocznym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zdecydował o rezygnacji z planów zorganizowania w tym czasie sportowej rywalizacji dla najmłodszych w ramach XI Świąteczno - Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego.

 

Turniej dla osób dorosłych podzielony zostanie na dwa dni. Jeszcze w "Starym Roku", tj. w czwartek 30 grudnia, do rywalizacji przystąpią debliści, a początek turnieju par wyznaczono na godzinę 16. Zmagania przy stołach singlistów zaplanowane zostały już w "Nowym Roku", w niedzielę 2 stycznia od godziny 10. Podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju rywalizacja w grach pojedynczych odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy - do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.

 

Zgłoszenia, zarówno do turnieju indywidualnego jak i deblowego, można składać do dnia 29.12.2021r. (do godziny 14.30) w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu zawodów przy wejściu do hali do pół godziny przed rozpoczęciem turnieju. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Pobierz: Regulamin Form. zgł. PDF Form. zgł. DOC

 

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

 

Należy pamiętać, że organizator nie zapewnia rakietek ani piłeczek do gry, a w hali obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie - przeznaczone do gry w hali. W trakcie imprezy obowiązywać będą też szczególne zasady higieniczne zalecane w związku z pandemią COVID-19. Uczestnicy turnieju zobowiązani są do zakrywania ust i nosa, a zakrycie zdjąć będzie można wyłącznie podczas rozgrywania swoich meczy. Organizator rekomenduje również używanie płynów dezynfekujących rozstawionych na terenie hali.

 

MOSiR przypomina, że w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 jest możliwość korzystania ze stołów do tenisa stołowego, każdego dnia tygodnia (od poniedziałku do piątku od godziny 15, natomiast w weekendy od godziny 10). Dokładny harmonogram udostępniania stołów znajduje się na stronie internetowej www.mosir.ostrowiec.pl.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1944 razy,
ostatnio: 2022-07-07 12:51:52
Skomentuj artykuł:
Powrót