Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-03-03

Zginęła pchnięta kuchennym nożem


Cios nożem w brzuch dostała w weekendową noc 51-letnia mieszkanka Ostrowca. Policjanci zatrzymali jej konkubenta. Podejrzewają, że to on mógł odebrać kobiecie życie.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Policjanci opowiadają, że para 51-latków od trzech lat mieszkała w altanie stojącej na uboczu. Do najbliższych zabudowań jest stąd około 250 metrów. Nocą z soboty na niedzielę, około godziny 2.50 mężczyzna przyszedł do pobliskiej restauracji. Chciał zatelefonować. Mówił, że coś niedobrego stało się z jego konkubiną. Zaalarmowane zostały pogotowie i policja. W domku, gdzie para mieszkała, policjanci znaleźli ciało kobiety. Jak potem informowali, miała na brzuchu kłutą ranę. Podejrzewany 51-latek, mający 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, został zatrzymany.

Z wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że w sobotni wieczór między kobietą i mężczyzną doszło do sprzeczki. Najprawdopodobniej to w jej trakcie 51-latka został ugodzona w brzuch kuchennym nożem.
- Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął, a gdy nocą się przebudził i zorientował, że kobieta nie daje znaków życia, ruszył do telefonu - wyjaśniają policjanci.
//minos/, 28 lutego 2010, 21:45/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8375 razy,
ostatnio: 2020-10-20 21:30:30
Skomentuj artykuł:
Powrót