Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-06-01

SZANSA na zawodach w piłkę nożną w Starachowicach

29 maja 2018 roku odbył się Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Starachowicach. Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu „SZANSA” postanowił wystawić dwie drużyny: męską i żeńską.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Po uroczystym rozpoczęciu zawodów odbyły się gry obserwowane, które miały na celu podział na odpowiednie grupy sprawnościowe – powiedział Remigiusz Woźniak, Kierownik Ekipy - W meczach finałowych w grupie męskiej „SZANSA” zmierzyła się z drużyną gospodarzy „ARKA” Starachowice oraz „NIEPOKONANI” Sandomierz. Natomiast w grupie żeńskiej „SZANSA” walczyła z „GROM” Busko-Zdrój oraz „STRZAŁA” Jędrzejów.

Mecze były bardzo zacięte, a wysoka temperatura nie ułatwiała zadania. Zarówno drużyna męska jak i żeńska wygrała jeden mecz i jeden przegrała. To pozwoliło na zdobycie drugiego miejsca i wywalczenie srebrnych medali.

Teraz już wszyscy z niecierpliwością oczekują wyjazdu do Katowic na XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, gdzie przypomnijmy, że „SZANSA” będzie miała aż 14 reprezentantów, 11 zawodników i 3 trenerów, a na uroczystą ceremonię rozpoczęcia do katowickiego „SPODKA” wybiera się 100 osobowa reprezentacja kibiców.

Drużyna męska wystąpiła w składzie: Dębniak Konrad, Dunal Marcin, Dunal Paweł, Kozłowski Robert, Kwiecień Paweł, Menducki Paweł, Karbowniczek Łukasz, Skrobisz Maciej, Stan Krzysztof. Trenerem był Walczyk Przemysław.

Drużyna żeńska wystąpiła w składzie: Grześkiewicz Dominika, Wójcicka Katarzyna, Szwagierczak Milena, Piotrowska Małgorzata, Skoros Małgorzata, Masłoń Anna, Malicka Karolina. Trenerem był Przybysławski Tomasz
Kierownikiem Ekipy był Woźniak Remigiusz
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 20355 razy,
ostatnio: 2022-07-07 18:26:17
Skomentuj artykuł:
Powrót