Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-01-05

Podziękowania dla zasłużonego ordynatora


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      W ostatnim dniu starego roku odbyło się uroczyste spotkanie dyrektora ZOZ, Józefa Grabowskiego z ordynatorami oddziałów szpitalnych.


    Stało się ono okazją do podziękowania za szczególny wkład i osiągane wyniki oraz uroczystego pożegnania kończącego pracę zawodową ordynatora oddziału II wewnętrznego, lek. med. Stanisława Kurosada.


    -Przepracował w ostrowieckim ZOZ-ie 40 lat i 6 miesięcy - mówił o zasłużonym ordynatorze dyrektor J. Grabowski - na trwale wpisując się w historię szpitala. Był kierownikiem ośrodka zdrowia w Szewnie, kierownikiem zespołu poradni przy ul. Focha, zaś przez ostatnich 6 lat ordynatorem oddziału. W tym czasie skompletował i wykształcił dobrany zespół lekarzy. Każdy z nich może zastąpić go na stanowisku ordynatora. Kilkakrotnie zdobywał pierwsze miejsca w plebiscycie na lekarza roku, co świadczyło o wysokiej ocenie, jaką wystawiali mu sami pacjenci.


    Kończący pracę ordynator, to osoba pracowita, sumienna i koleżeńska, dobrze postrzegana zarówno przez chorych, jak i środowisko medyczne.


    Należy do grona tych lekarzy, którzy w pełni wywiązali się ze swej trudnej misji niesienia pomocy chorym.


    Doktor Stanisław Kurosad podziękował dyrektorowi za miłe pożegnanie, ciepłe słowa i życzenia, ordynatorom zaś za wieloletnią współpracę.


    Jednocześnie przyrzekł, iż dalej będzie utrzymywał kontakt ze swym środowiskiem i pacjentami.


    /m/
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 18566 razy,
ostatnio: 2020-10-20 19:17:08
Skomentuj artykuł:
Powrót